Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Energie na burze zlacneli, výhľad cien je nejasný

26.03.2019 | Marek Legéň

Diskusia (2 reakcie) Pravidlá diskusie

26.03.2019 | Palo11

Takze minuly rok ceny silovej elektriny a plynu rastli a ceny pre koncoveho pouzivatela sa zvysili. Tento rok ceny vsetkych komodit klesaju ale ceny pre koncoveho pouzivatela sa pravdepodobne opat zvysia. Nieco mi unika?

V clanku sa mihne spojenie "trhovy index". Mozno by to vedel niektory diskutujuci priblizit, kedze podla neho sa asi stanovuju ceny ale clanok o nom nic nehovori..

29.03.2019 | Mariniak

No bude to lietať hore a dole, nič iného od toho neočakávám, budeme sa s tým musieť naučiť žiť. Zmluvu radšej zakaždým vezmem na neurčito, aby som s ňou mohol manipulovať. Väčšiu neistotu citim z toho, keby som sa musel uviazať na niekoľko rokov. U slovakia energy, čo mám teraz, to mám tak, že mám dohodnutú lepšiu cenu a podľa jej vývoja do budúcna budem rozmýšľať. Myslím si, že energie už nikdy nebudú tak kľudné ako predtým.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.