Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Ľudia včas neplatia, aj keď sa ekonomike darí

26.03.2019 | Martina Kláseková

Diskusia (7 reakcií) Pravidlá diskusie

26.03.2019 | Jozko Ferko

Rád by som poďakoval exministerke Žitňanskej, Mostu Hid , SNS a SMER SD za Prijatie RETROAKTívneho zákona , ktorý umožnil podvodníkom ist do osobného bankrotu. BoLševickí poslanci v snahe zapáčiť sa voličom schválili RETROAKTÍVNY zákon, ktorého výsledkom je to, ža aj keď máte dva, tri právoplatné a vykonateľné rozsudky kde dlžník, ktorý si reálne požičal a reálne dostal peniaze s tým, že ručil zmenkou tak Vám právoplatnú exekúciu súd zastaví a podvodník sa šupne do osobného bankrotu.Zo srdca prajem všetkým úžasným poslancom aby ten komu požičali peniaze sa s úsmevom obrátil na centrum právnej pomoci a s Uznesením o konkurze sa im smial do tváre... Tento boľševický parlament schvaľuje zákony ako v džamahírii

26.03.2019 | @@@

nemaš požičiavať ....kapitalizmus je sv.ňa

27.03.2019 | pinpo

socializmus je sv.na, nemas sa spoliehat na vymozitelnost prava lebo ked bude zle tak ti ten socialisticky stat vsetko zoberie a este napluje do tvare a kopne do zadku

27.03.2019 | @@@

aha takže je lepšie sa vyhovarať na socializmus ako zlepšovať veci ktore mame tu teraz ......


už vieš prečo sa nič nemeni lebo všetci sa pri problemoch presne ako ty vyhovoria na socializmus s tvrdenim nechajme to tak za socializmu bolo horošie a prave preto sa nič nezlepšuje lebo taki ako ty radšej aby veci zlepšovali sa len vyhovoria a veci ostavaju po starom ......takže ešte raz kapitlaizmus je sv.ňa :D

27.03.2019 | alf1

v socializme by sa to nestalo ani nahodou. tam ti vsetko zhabal stat - zasoby, domy, byty, polia a v roku 1953 pri menovej "reforme" aj uspory. a nabehli sme na socialisticky sposob zivota - vyplata/ zaloha/ prazdne flase. :-)))

27.03.2019 | @@@

menova reforma 1953 ....super a teraz napiš ako tio funguje teraz z vytvaranim penazi z ničho a inflaciou ktora je skryta dan v preklade dnes inflacia ludi obera o uspori ale to už nikomu neprekaža stači sa vyhovoriť na socializmus a všetko je ako ....pre teba plati to iste čo som napisal vyššie pre "pinpo "

27.03.2019 | alf1

neobera ich o usporIII.
a inflacia bola aj v cervenom fasizme koncentrakov a sibenic. za poslednych pat rokov pred prevratom komunisti zdrazili uplne vsetko. auta, cigarety, pivo, benzin, koberce, stavebny material, obuv - proste vsetko. dokonca v "roku dietata" aj detske veci, aj o polovicu.
dotaciami uz udrziavali len ceny potravin a najmy, aj to by im uz padlo na hlavu. preto tak ochotne s estebakmi zorganizovali ten estebacky puc a rozchmatali PRE SEBA statne majetky. ci kto iny, ak nie estebaci s komunistami - "lud a narod spolu s proletariatom"?
to ti uz tatko po navrate z vuml neprezradil?
ja sa velmi dobre pamatam, ako im hygienik zavrel aj operacnú salu v spitali, ked uz na stol padala omietka. a nemali peniaze na opravy. a aj na obchody a sortiment v nich, napriklad masiaren, tu:
https://postimg.cc/...

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.