Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

O byte nájomníka Fica bude rozhodovať nominant Smeru

22.03.2019 | Eva Mihočková

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

22.03.2019 | Palmar

Problém smeru je práve v tom, že chce rozhodovať o všetkom... Absolutizmus sa už v dnešnej dobe nenosí, je to len prežitok komunistického myslenia vo ficovej hlave. Keby túto zásadnú chybu neurobil, mohol ešte fungovať. Ale dúfam že už cesta späť pre neho neexistuje.

22.03.2019 | zakaznik

Schránka z Belize zaplatí akúkoľvek cenu v dražbe.

Ficko milujr svoj byt.

22.03.2019 | Dušan Rajninec

A prečo mu to konečne nepredáme za 700 € , ako sme predali Číčovi ten jeho socialny byt ? Co Fico je horší odkundes ako Číč ? Zase by ste chceli robiť rozdiely ....

22.03.2019 | Cenek

Dobry den, neviete preco mi v jf communication nedvihaju? Hladam brigadu, dakujem

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.