Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Prečo na slovenské univerzity chodia študovať cudzinci

23.03.2019 | Tomáš Nejedlý

Diskusia (5 reakcií) Pravidlá diskusie

23.03.2019 | oko

priateľské prostredie a kultúru naklonenú cudzincom. Teda aspoň pokiaľ ide o hlavné mesto,“ dodáva.
este ze dodal

24.03.2019 | slov-led plus

...presne, este ze dodal, lebo na vychod od Senca, kde pre nie jedneho bratislavcana sa zacina okres Moskva, si cudzincov davaju na obed k zemiakom a kyslej kapuste.

PS. Vytaca ma to nahovaranie si aki sme to my neokrochani rasisti a neviem co este... Snad nas ta nova progresssivna prezidentka trocha poludsti...

24.03.2019 | tono.hajduk

veru a v bratislave je aj ikea

24.03.2019 | Martinoid

Asi nestretli Hossu.

24.03.2019 | Roman Kanala

Na Zlodejsku po zlodejsky si úrady pestujú nepriateľský vzťah k ľuďom. Na občanov majú veľa pák, ako im strpčiť život, na cudzincov málo, lebo cudzinec príde ako do ZOO a potom ide domov. Tak sa vyvŕšia na tých, ktorí od zlodejských úradov niečo potrebujú. Čokoľvek. Bumážka jesť? Pečať jesť? Posmotríme.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.