Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Ulica sňala polícii náhubky

21.03.2019 | Ivan Haluza

Diskusia (5 reakcií) Pravidlá diskusie

21.03.2019 | chr

Len či sa naozaj popretrhala . Keď si prečítam správy z posledných týždňov , tak zjavne nie . Hranol má stále moc ovplyvňovať konanie polície aj prokuratúry. Vidíme to jasne na prípade prezidentovej firmy. Šikanovanie neprestalo ani po dvoch zastavených vyšetrovaniach . Vidíme to aj na Kočnerových motákoch . Vidíme to jasne na Trnkovi . Už dávno malô stáť pred súdom za zneužitie právomoci prokurátora a nakoniec vidíme to aj na konaní súčasného generálneho prokurátora. Takže počkáme a uvidíme .

21.03.2019 | IvanPe

Konecne ich niekto nazval pravym menom, podvodnici. Media ich zvyknu nazyvat podnikatelia, bud sa prisposobili bolsevickej (citaj vladnej) verzii reality, alebo su to zamestnanci, ktori tupo zavidia slobodu skutocnym podnikatelom.
Takze, mile damy novinarky, pani novinari, skutocni podnikatelia nie su podvodnici, tak sa prosim nesnazte vsugerovat verejnosti nieco ine. Dakujeme.

23.03.2019 | Pia Linn

!!!!!!!Prečo všetky médiá neinformujú aj o tomto :!!!!!!!

"Pri Dolnej bráne v Košiciach sa v piatok o 18. hodine zhromaždili desiatky aktivistov.

Nie sú spokojní so zmenami, ktoré sa za posledné mesiace na Slovensku udiali.

Nepáči sa im, že nedošlo k vyšetreniu viacerých káuz a neustále pribúdajú ďalšie.

Skupina aktivistov z Košíc takto poukazuje na skutočnosť, že sa v priebehu roka nevyriešili žiadne dovtedajšie kauzy.

Neustále však prichádzajú ďalšie. Nevidia žiadne výsledky.
Na protest prišla aj Zlatica Kušnírová, matka zavraždenej Martiny, aj poslanec Národnej rady SR Ján Budaj.

Prítomným sa prihovorili aj farmári František Oravec a Patrik Magdoško.

Poukázali na korupciu a praktiky, ktoré sa v poľnohospodárstve dejú a nie sú dodnes vyšetrené.

Viď:
https://kosice.korz...

23.03.2019 | Pia Linn

A zaujímalo by ma, prečo o tom zhromaždení nespokojných občanov v Košiciach neinformuje napr.aj TREND ??

23.03.2019 | Live

Tak to aj mňa zaujíma - prečo o tom nepíšu médiá? A tiež o podvodoch, ktoré sa dejú na Min. školstva pod Lubyovou? Obyčajní ľudia presmerovanie prachov nezabrzdia, média majú vytvárať tlak a strážiť riešenie káuz až do konca, nielen priniesť ich a ostane ticho. Ľudí to zaujíma, ale keď sa o veciach nedozvedia v procese diania, ako sa majú aktivizovať, pomáhať vytvárať tlak na zodpovedných napr. protestami?
A čo sa Kočnera týka, jeho policajno-prokurátorská klika je stále plne funkčná napr. v BA na lermontke. Zastrašujú nepohodlných ľudí úplne rovnako ako doteraz vždy zabalili nepohodlné oznámenia a TO na ich chránencov, Kočnerových chránencov. Táto banda ešte zďaleka neskončila, len pár najagresívnejších hláv zatiaľ padlo, ale biznis fičí potichu a plnou parou vpred! Nebuďme naivní, že bude lepšie samo od seba, tak to bohužiaľ nefunguje.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.