Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Nie je to láska na prvý pohľad. Citroën C5 Aircross je exhibicionista ako vyšitý


06.04.2019, 14:00 | Jozef Prosnan | © 2019 News and Media Holding

Už sa nebránim. Zvykol som si na poznanie, že SUV sa v portfóliu každej – čo i len trochu ambicióznej značky stalo povinnou jazdou.

 • Tlačiť
 • 0

Rubrika

Enjoy

Nie preto, že by si to žiadala Európska komisia, ale preto, že motoristi po „replikách“ terénnych modelov túžia, a keď sa ich za príslušnú sumu zmocnia, oddane ich milujú.

Vývoj sa však týmto konštatovaním ani zďaleka nekončí. Agresívne SUV dokonca vytláčajú z ponuky vekmi zaužívané karosárske verzie. Ako na žiarivý príklad tohto najnovšieho trendu prstom mierim na horúcu novinku – Citroën C5 Aircross. Toto SUV kreované na spoločnej platforme s Peugeotmi 3008 a 5008 sa veľkostne radí niekam medzi ne, pričom nahrádza model C5 vo verzii sedan aj kombi. Nič väčšie v šourúmoch osobných automobilov Citroënu nenájdete, a tak novinke patrí aj imidž vlajkovej 
lode.


Neprehliadnite

Nie náhodou najvýkonnejší a najvybavenejší exemplár mám práve poruke. Poháňa ho benzínová tisícšesťstovka PureTech 180 spriahnutá s osemstupňovým automatom. Na palube si vezie najvyššiu úroveň štandardnej výbavy Shine (z troch možných). K tomu zopár položiek za príplatok a máme akciovú (uvádzaciu) cenu 32 340 eur.


Podlieham

Priznávam, nie je to láska

Dočítajte celý článok s predplatným TRENDU

už od 94 centov / týždeň

 • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
 • Sektorové rebríčky, hospodárske výsledky firiem
 • Obmedzenie reklamy na TREND.sk

Odomknite článok cez SMS s týždenným predplatným len za 1,90 €

Získajte prístup za pár sekúnd cez SMS objednaním týždenného predplatného TREND Digital s automatickou obnovou.

Viac informácií.

 • Tlačiť
 • 0

Rubrika Enjoy

Diskusia (0 reakcií)

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.