Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Rekordy ako na bežiacom páse, ktoré sa možno nezopakujú

05.04.2019 | Jozef Prosnan

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

05.04.2019 | bozsky

Odporucam autorovi si nastudovat problematiku, nez zacne splietat piate cez deviate.

"Nebola to náhoda. Dopyt gradoval, lebo sa blížil termín zavedenia nového emisného štandardu WLTP a díleri ponúkali zvýhodnený nákup áut, ktoré spĺňali pôvodné homologizačné normy."

WLTP NIE JE EMISNY STANDARD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Emisne standardy sa oznacuju EURO a 1.9.2018 vstupil do platnosti EURO 6C! Aspon wikipediu keby si autor precital.

Takto to vyzera, ked redakcie platia malo a do kedysi kvalitneho media pise dnes hocikto...

05.04.2019 | Morris

Prosnan tam robi roky.

Podla mna sa ani nepomylil, iba to zjednodusil. WLTP je standard na vypocet emisii daneho motora. Z urciteho pohladu to teda je novy emisny standard.

To ako EURO 6c nie je emisny standard, ale zavazna europska norma. Tiez ta teraz mozme dodzubat...aj ked pises zadarmenko :-)

05.04.2019 | bozsky

WLTP nie je standard, ale sposob merania spotreby, ktory nahradi NEDC. Ten tiez nebol standardom

Takze nejake "zjednodusenie" je cisty klam. WLTP iba urcuje, akym sposobom sa urci spotreba. Neurcuje obmedzenia v emisiach.

EURO 6c je emisna norma, co je v podstate standard, ktory musi kazde nove vozidlo dodrzat. Ak mas pocit, ze ma "mozes dodzubat", najprv si dostuduj pojmy, co je standard :-)

http://fzsp.truni.s...

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.