Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Top slúchadlá 
bez káblov a bez hluku


07.04.2019, 09:58 | Marián Biel | © 2019 News and Media Holding

Vyberiete sa na pracovnú cestu lietad-
dlom alebo sa v open officei chcete sústrediť na prípravu prezentácie. V prvom prípade sa na miesto určenia dostanete zničený z hučania motorov a možno aj nejakých detí, v tom druhom zasa klepanie klávesníc kolegov sústredeniu naozaj nepomáha.

 • Tlačiť
 • 0

Rubrika

Enjoy

Je to len jedno z riešení, ale slúchadlá s aktívnym potlačením hluku môžu pomerne efektívne pomôcť. Vybrali sme niekoľko modelov, ktoré momentálne patria k najlepším v danom segmente. Cenami sa radia k prémiovejším, pričom spájajú hi-fi zvuk s funkciou aktívneho potlačenia hluku (ANC).


Sony WH-1000XM3


Tretia generácia týchto slúchadiel od legendárnej japonskej značky sa stala podľa odborníkov a aj spokojných používateľov neoficiálnym kráľom v segmente slúchadiel s podporou ANC. Sú ešte pohodlnejšie ako predchodca, hoci ten nemal žiadny problém s ergonómiou.

Sony WH-1000XM3 sú ako stvorené pre cestujúcichZdroj: Sony

Mnoho vecí ostalo rovnakých. Napríklad aj pasívne potlačenie hluku náušníkmi z pamäťovej peny, odolná konštrukcia alebo dotykové ovládanie. Na to si je stále potrebné zvyknúť. Nie na každý pokus sa podarí dvojkliknutím na pravú mušľu pozastaviť skladbu alebo horizontálnym ťahaním prsta prejsť na ďalšiu pieseň. Novinkou je ešte presnejšie aktívne potlačenie hluku, ktoré rozoznáva rôzne frekvencie a napríklad vie odhlučniť všetko okrem ľudského hlasu a podobne. A tiež podpora Google Assistant, ktorý vie do ucha pošepkať čas nasledujúceho stretnutia.

Sony WH-1000XM3Zdroj: Sony

Dve hlavné výhody ostali zachované. Úžasná

Dočítajte celý článok s predplatným TRENDU

už od 94 centov / týždeň

 • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
 • Sektorové rebríčky, hospodárske výsledky firiem
 • Obmedzenie reklamy na TREND.sk

Odomknite článok cez SMS s týždenným predplatným len za 1,90 €

Získajte prístup za pár sekúnd cez SMS objednaním týždenného predplatného TREND Digital s automatickou obnovou.

Viac informácií.

 • Tlačiť
 • 0

Rubrika Enjoy

Tagy Bang & Olufsen, Beats Electronics, Bose, Panasonic, Sony

Diskusia (0 reakcií)

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.