Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Martin Kúšik: Hľadám si ľudí, ktorí energiu dávajú

20.04.2019 | Ivan Haluza

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

20.04.2019 | Mikil

Hľadám si ľudí, ktorí energiu dávajú. To znamená len jedno: si energetický upír.

20.04.2019 | dalen

Upír určite nie je, keď dal web svoje skúsenosti, nemyslíš?? Proste netrávi svoj čas s vyhorenými ufňukanými lúzrami, ktorí zúfalo potrebujú, aby do nich každý deň niekto nalieval motiváciu.

20.04.2019 | IvanPe

Kto je Martin Kúšik?

22.04.2019 | mba

Tak teraz ma pan Kusik moznost predviest svoje skutocne podnikatelske schopnosti. Bez toho, aby bol permanentne okradany stat ako za najslavnejsich cias Penty.... Z Penty nakoniec zostane iba Dr. Max (ak sa staty kde posobia nerozhodnu inak). Aky to malo zmysel, ked pritom moralne zdevastovali krajinu min. na 2 generacie?! Nad tym nech radsej pan Kusik rozmysla, ked bude so svojimi detmi... Aj to ako im vysvetli kto je pan Kocner, preco musel zomriet Kuciak s priatelkou a ci za to vobec citi spoluzodpovednost.... Tipujem, ze nie, pretoze vacsina jemu podobnych lud su sociopati...

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.