Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Odvod pre reťazce sa skončil fiaskom. Skôr, než sa rozbehol

22.04.2019 | Marek Legéň

Diskusia (6 reakcií) Pravidlá diskusie

22.04.2019 | Palmar

Danko je predsa JUDr, jeden z najlepších, nechápem ako sa podarilo urobiť s jeho prispením nevyhovujúci zákon... To predsa nie je možné.

22.04.2019 | sunkaster1

je to hlavne úplný hňup, jeden z najškodlivejších ľudí pre slovensko

22.04.2019 | BrunoBruno

Ceny vzrástli a odvod sa neplatí... Kapitán si zájde po desiatok a všetci zúčastnení sú spokojní.

23.04.2019 | MaGi007

Odhliadnuc od kvalit kolosalneho kapitana, teraz ocakavam znizovanie cien, ktorych zvysovanie sa propagandisticky vsade zdovodnovalo, s niekolko mesacnym predstihom, prave zavedenim toho kapitanovho odvodu, ktory sice vtedy neexist,oval, nestihol existovat a ani existovat nebude ... tipujem, ze ten kapitan sa uz davno potichucky dohodol, ci to spolocne vyspekulovali prave s tymi retazcami, teda rafinovany sposob, ako zvysit ceny tak aby ouce nenadavali a hlavne aj vlk bol nazraty :-)

23.04.2019 | bohuskoknm

Napíšte mi niekto či SNS od r. 1993, keď bola niekoľko krát vo vláde, ktoré jej ministerstvo spravilo nejaký zákon, ktorý mal nejaký prínos pre spoločnosť. Myslím, že len škodu....

24.04.2019 | dmm

SNS nema na pretlacenie takejto pravnej normy dostatok poslancov. Treba spravodlivo ocenit aj ich partnerov ktory im to pomohli odhlasovat. Nech si hanbu pekne rozdelia.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.