Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Pekné Bali a za pár stoviek? To nemusí byť fikcia

20.04.2019 | Jarmila Horváthová

Diskusia (6 reakcií) Pravidlá diskusie

20.04.2019 | Emasculate

Cely sever je prisposobeny hipsterom ktori si myslia aki su chytri a ako so vsetkymi vybabrali a isli tam kde nikto nechodi - okrem tisicov podobnych hipsterov.

20.04.2019 | Andrej_sk

Neviem, preco prave hipsteri (to su mestski ludia a nie zrovna backpackeri. Ale neva, ukazal si sa ze si in), ale je logicke, ze v kazdej turisticky preplnej krajine mas miesta s rozlicnym naporom a typom turistov. Ci uz Thajsko, Bali, New York, Chorvatsko, Rim, Ibiza,.,. Je logicke, ze australski a anglicki pubertaci, co sa prisli ozierat a partyovat na Bali ostanu tam, kde ich vyplulo lietadlo a nebudu sa 4 hodiny trieskat inde. Kto tam ide, ten ma skutocne zaujem vidiet krajinu a kulturu a nie lacny chlast, daleko od rodicovskeho dozoru. Preto si sever stale zachovava turistami menej zdevastavanu

20.04.2019 | Emasculate

Z popisu tych suvenirovych trhov a atrakcii mam skutocne pocit ze zazili “krajinu a kulturu” jak svina.

Dokonca snorklovanie s vestou! To si uz o takom pocul?!

20.04.2019 | Truhlik999

Hnusná diera

20.04.2019 | Emasculate

“Keď sa povie dovolenka na Bali, v mnohých to vyvoláva pocit, že je to niečo exkluzívne a za veľa peňazí.”

:)

20.04.2019 | Andrej_sk

Povedal ujo z inej hnusnej diery.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.