Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Sudca o nástenkovom tendri: Politici sú vzorom. Aj pre podvodníkov

16.04.2019 | Zuzana Petková

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

17.04.2019 | Európan

Neplatí v prípade, že sú politici priamo podvodníkmi a podvodníci priamo politikmi.

17.04.2019 | procesbb

hrusky s jablckami sa mu poplietli: ucinna lutost je na to, ze stat radsej vyberie dodatocne dan ako bude strkat do basy ludi, ktor realnei tovria vypalne pre stat. to, ze pod ucinnu lutost isty cas spadalo aj dphackarske kolotociarstvo je chyba legislativy nie ludi, ktory sa prirodze snazia znizit svoje dane. btw najvacsie zlodejiny su take velke, ze zlodej zaplati vsetky dane a aj tak sa nazerie do prasknutia. varehovia, brucha a bastrngaci su len taki nizkolevelovi nimandi.

17.04.2019 | salamoon

ked Nadacia proti korupcii s novinarmi penty a nou financovana udeluje antikorupcnu cenu, to je ako keby NSDAP udelovala ocenenie Spravodliveho medzi narodmi..

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.