Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Prémiové krémy: Ako sa vyrábajú slovenské orieškovo-čokoládové nátierky

30.04.2019 | Adrián Berecz

Diskusia (6 reakcií) Pravidlá diskusie

30.04.2019 | svk

držím palce, aby sa oveľa viac dostali za hranice SR.

30.04.2019 | Milan Šimko

palec hore!

13.05.2019 | ja123321

Uz asi fakt nerozumiem - ok, ze niekto nemusi Nutellu a chce nieco asi lepsie chapem, ake ked kilova cena slovenskeho orieskoveho kremu je 3x vyssia, ako vitaz v bio kvalite v Rakusku, tak tomu fakt nerozumiem. A nehnevajte sa na mna, ale podielom orieskov v kilovej cene na pultoch ! Ca 22eur to tiez nevysvetlite. Ale drzim im palce !

16.05.2019 | kritik

Kto je ten vitaz v Rakusku, ake ma zlozenie, ake suroviny pouziva. Tu je prilis malo informacii ...

13.05.2019 | Hatatitlova kobyla

Vcera som ochutnal, a musim povedat, ze chutovo velmi dobre. Kedze nam pohar vydrzi pol roka, nepozeral som sa, kolko to stoji.

16.05.2019 | kritik

Zotter stoji 5,90 za 130 gramov - takze je drahsi ako Slowtella ...
https://www.zotter....

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.