Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Bratia Velitsovci: Po kariére špičkových cyklistov bodujú s vlastnou značkou

29.04.2019 | Marek Legéň

Diskusia (2 reakcie) Pravidlá diskusie

29.04.2019 | HromBlesk

Veľmi dobre a mali by byť príkladom pre ostatných športovcov. Ak je športovec špičkový tak ho národ miluje. Preto nemôžem skutočne prehltnúť reči Veroniky Zuzulovej, ktorá nám dala kopec radosti. ale ona narieka do novín ako može po kariere robiť akurát servírku, ako sa na ňu kašleme atd atd. No typické dievča ktorému povedali chod cez
bránky dole a rýchlo a ona išla dole rýchlo. A nič viac. A dnes v reálnom živote je stratená.

Veronika, keď si napíšeš na zásteru Veronika a na Tričko ZUZU tak to budme z vďaky za to čo si pre nás urobila kupovať ako blázni. Ka budeš mať vlastnú značku ..uspeješ, ak budeš mať reštiku tak prídeme. pre boha nalož s tým darom a potenciálom čo nesie Tvoje meno a Tvoja osoba s rozumom a nenariekaj.

30.04.2019 | Morris

zobrala si muza, ktory ma kaviaren. Co je na tom cudne, ze je casnicka?

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.