Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

iRobot Roomba i7+ vie vyprázdniť 
zásobník vysávača aj peňaženku


05.05.2019 | Marián Biel

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

05.05.2019 | Emasculate

“No ja sa nejako nebojím, že hacker zneužije informáciu o tom, že mám takú a onakú kuchyňu a trochu väčšiu obývačku.”

....Povedal udajny technologicky redaktor.

Ja by som sa teda bal. Roomba, na rozdiel od Neato, ma na vrchu krasnu sirokouhlu kameru. Pocul som ze ludia robia nechutne veci s ich domacimi zvieratami.

05.05.2019 | Balt

V tom pripade pocas suloze so svojou mackou daj na Roombu handru.

05.05.2019 | ivansk

to je fajn že už to dokáže vyprázdniť zásobník, to bola najväčšia otrava a preto roombu nepoužívam (okrem prekážok v domácnosti).
tie zametacie kefky keby sa ešte očistili samé, tak by to bol najväčší bonus.

05.05.2019 | Roman Kanala

Roomba systematicky vyleje mačke vodu z misky a z prachu v zásobníku sa stane blato, ktoré sa zle čistí. Roomba 2 či 3 spred pár rokov.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.