Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Prísnejšie opravy áut prinesú aj drahšie poistky

03.05.2019 | Peter Csernák

Diskusia (6 reakcií) Pravidlá diskusie

03.05.2019 | Mikil

Ďalšia nepotrebné vec. Ak auto prejde cez technickú kontrolu, tak je schopné prevádzky na verejnej komunikácií. Ak si majiteľ chce byť istý, že auto ma v poriadku aj bezpečnostné prvky, nech si dá urobiť certifikát od výrobcu. Akékoľvek havarované auto už nie je a nikdy nebude ako nové. Keď kupujem auto ž bazaru, tak predpokladám, že nemá 100%ny stav, aj keď sa predajca namojdusuje že je to najlepšie auto v okrese.

Ľudia kupujú jazdenky a si myslia že majú najlepsie sportove vozidla. Čo ti dá certifikát od výrobcu? Len to, že oprava prebehla standardne. Nič nemení na tom, že auto bolo havarované.

03.05.2019 | Emasculate

Kuva to zas bude uplatkov. A nie pre jedneho pajaca ale pre celu komisiu.

03.05.2019 | Istvo

Toto je napad uplneho blbca, pripadne ich kolektivu. Tesim sa na dalsie vyhadzovanie penazi na certifikovanych uradnikov, ich certifikatorov a verifikatorov. servisy sice budu odrbavat dalej, ale konecne s certifikatom.

03.05.2019 | enko

zamer chapem, nie je zly, ktovie - mozno to prinesie konkurenciu medzi servisy, ked sa budu chciet viacere servisy stat autorizovane pre viacere znacky, napr. u predajcu skody sa bude dat opravit aj honda... len sa zamyslam, nie som z odvetvia, na druhej strane - vsetci vieme ako funguju stanice technickej kontroly, cize 50€ do vrecka a jazdis dalej na smradlavom, rozbitom aute

03.05.2019 | Andrej_sk

Suhlas

03.05.2019 | Andrej_sk

Stane sa to, ze naklady na opravu sa zvysia, preto ich oprava pre poistovne bude neprimerana k hodnote auta a tak vacsina skodovych udalosti bude koncit totalkou.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.