Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Lubyovej posledná šanca ukončiť biedu výskumu a zlepšiť si kredit

10.05.2019 | Ján Kováč

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

09.05.2019 | EuroSMS

Nesklamala. Nikto nic ine neocakaval, teda ake sklamanie.
Nie je celkom zrejme, preco skolstvo patri sns. Predstavitelia narodniarov hovoria najslabsie po slovensky, nedisponuju zakladmi retoriky, pochopenia, empatie. Riadit skolstvo musi clovek, ktory aspon pricuchol k uceniu na viacerych typoch skol. Ktory z doterajsich tusil cosi o materskej skole, 1-4, 5-9, strednych skolach, odbornych,...? O rozdieloch v predmetoch? Potrebach, postupoch, didaktike, psychologii, zhodach, rozdieloch, iq, eq, nadanych, zaostalych, talentovanych, postihnutych,...?

10.05.2019 | Roman Kanala

Koaličné dohody, delenie koristi. Najviac peňazí sa premelie na ministerstve životného prostredia, poľno/pôdohospodárstve a na ministerstve Žiliny. Tak ich tradične majú buď fašisti, alebo Maďari. Paradoxom je, že bolo treba počkať na fašoboľševický zlepenec, aby ministerstvo Žiliny viedol Érsek. Ešte aj za Dzurindu to šlo roduverným.

Podobne aj obrana a školstvo. Pamätáte si ešte na starú boľševičku, z ktorej sa vyklubala fašistická figúra? Eva Slavkovskaja písala ódy na Brežneva, potom nostalgická fašúnica a ministerka školstva. Takisto Mikolaj. Okolo ciest a na školstve. Plavčan. Napokon Lubyová. Taký malý žolík ako Jaroslav Paška, tiež minister školstva za SNS. Môže sa použiť všade, kde treba poslušnú figúrku.

10.05.2019 | zajo-

už tam zostáva dať len tú eshesháčku z Fekiačoviec...

10.05.2019 | bohuskoknm

Kto zo SNS nekradne a používa "rozum"?

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.