Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Pellegrini je premiér, nie kúzelník

09.05.2019 | Marián Leško

Diskusia (6 reakcií) Pravidlá diskusie

08.05.2019 | oko

...ktovie, co mu ten maly Ficko vobec rozpraval....

09.05.2019 | demo50

Niečo z tých jeho štandardných drístov, ako sa darí slovenskej ekonomike, ako novinár so snúbenicou bol v nesprávnom čase na nesprávnom mieste, ako sa podarilo teleportom preniesť Vietnamca z Bratislavy do Hanoja,
atď....

10.05.2019 | Ivan Petráš

Úžernícky potkan môže o návšteve v oválnej pracovni len snívať :)))

13.05.2019 | vlado4

Nevedel som, že umožniť kúpiť niečo na splátky, keď na to nemám, je úžera.

10.05.2019 | EuroSMS

P. premier ma aktualne nulovy respekt a rovnaky vytlak. Jeho nazor nikoho nezaujima a nerespektuje, rozkazy sa nerealizuju. Napr. Imperativny prikaz nemocniciam upratat plesne. Keby riaditelia mali peniaze, nezateka im do barakov. Rozkaz za mesiac plesne zlikvidovat skoci klasickym Potemkinom podobne, ako navsteva za morom. Trump ani netusil, s kym hovori.

11.05.2019 | fedormaker

Co mu asi mohol za 5 minút povedať? Možno otázku, či Donald neobetuje 5 minút z fotenia na monológ. Nie, zvyšných 10 sa fotili.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.