Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Po rekreačných poukazoch prídu športové. Aj tie majú zaplatiť firmy

17.05.2019 | Zuzana Kollárová

Diskusia (8 reakcií) Pravidlá diskusie

17.05.2019 | atko

No a čo aktivity typu tanec, balet kde tie deti tiež riadne musia makať a mnohokrát predvádzajú výkony, ktoré sú veľmi fyzicky náročné a trénujú aj 3 - 4 krát do týždňa. Taktiež sa tam platí ale pochybujem že tieto kluby sú súčasťou nejakého registra športových klubov.

17.05.2019 | olivertwist

podľa mňa by už zamestnanci vôbec nemali chodiť do práce, ráno do fitka, potom na tenis, potom obed zadarmo, popoľudní pospať a podvečer do kina, divadla......a všetko by to mal platiť zamestnávateľ - to by bol toten KOMUNIZMUS

18.05.2019 | RVF

BINGO, ešte ste tam zabudli napísať že by sme im mali dávať Za toto všetko aj výplatu a samozrejme odvody do štátu. :D

18.05.2019 | dedojaro

blbečku ty by si nedal nikomu nič...

17.05.2019 | bozsky

o chvilu budu poukazky aj na banany a kiwi :-D :-D :-D

17.05.2019 | maugli2

Nerozumiem, načo niekto, kto má nastavovať jednoduché a jasné legislatívne pravidlá, veci komplikuje. Však to nedá nikto dohromady za 2 nové volebné obdobia! Samozrejme, Titel sa teda vyfarbil. Vôbec mi nie je jasné, prečo všetci pomerne známi a dobrí športovci cítia potrebu zhovadiť sa po ukončení kariery ako politici.

18.05.2019 | Bacil.BA

Je to nezmysel. Firmy, ktoré do chcú zamestnancom a rod. príslušníkom dávať dobrovoľne to už dávno a desiatky rokov dávajú. Načo, komu taký populistický zákon?

18.05.2019 | EuroSMS

Okrem zataze na zamestnavatela nemaju “drobne” pre rodicov ziadny vyznam. Platia totiz uplne ine peniaze, pokial chcu, aby deri nesedeli doma. Ovela podstatnejsie by bolo postavit sportoviska, tie uz totiz rodicia naozaj odsponzorovat nezvladnu.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.