Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Natália Kisková: Práca bola dlho môj život a bavilo ma to. Teraz vidím, že to nebolo zdravé

19.01.2019, 10:00 | Jozef Andacký | © 2019 News and Media Holding

Život, ktorý mám rada | Dlhé roky som nemala niečo ako work-life balance. Práca bola život a bavilo ma to. Dlho. Teraz mám životného partnera a vidím, že to nebolo zdravé. A tak sa snažím zbaviť pocitu, že o niečo prichádzam, ak nepracujem na tristo percent, hovorí manažérka coworkingovej siete HubHub Natália Kisková.

 • Tlačiť
 • 6

Rubrika

Enjoy

Ste ranné vtáča alebo radšej dokončujete projekty v noci?

V tomto zmysle som obojživelník. Ráno som určite najproduktívnejšia, no som aj spáč, veľmi rada si ráno dlho pospím. Večer nie som produktívna do ôsmej-deviatej, no potom chytím produktívnu chvíľku aspoň na dve hodinky.

Čo vás dokáže postaviť na nohy okrem kávy?

Kávu si dám raz za mesiac. Veľmi rýchlo mi z nej bije srdce, preto si ju dávam len výnimočne. Najviac ma asi vzpruží predstava dobrých raňajok cez víkend. Tie sú moje najobľúbenejšie. Plný stôl jedla pripraveného s priateľom, čerstvo upečený chlieb... Cez týždeň je to skôr o premáhaní sa.

Neprehliadnite

Do práce autom alebo bicyklom?

Dlho som chodila pešo. Snažila som sa vždy nájsť si byt, ktorý by bol maximálne 30 minút pešo od práce. Teraz, keďže bývam vo Viedni, je to, bohužiaľ, auto. Naozaj nerada dochádzam, a zvlášť autom, ale nateraz to asi nezmením.

Čo vás chráni pred vyhorením?

Snažím sa so sebou často pracovať, identifikovať svoje emócie a ich pôvod. Preto si myslím, že som sa vyhoreniu zatiaľ vyhla. Keď som cítila, že nie je niečo, ako má byť, riešila 

Dočítajte celý článok s predplatným TRENDU

už od 94 centov / týždeň

 • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
 • Sektorové rebríčky, hospodárske výsledky firiem
 • Obmedzenie reklamy na TREND.sk

Odomknite článok cez SMS s týždenným predplatným len za 1,90 €

Získajte prístup za pár sekúnd cez SMS objednaním týždenného predplatného TREND Digital s automatickou obnovou.

Viac informácií.

 • Tlačiť
 • 6

Rubrika Enjoy

Tagy HubHub, Život ktorý mám rád

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.