Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Nižšia štátna prémia môže vohnať sporiteľov do straty

21.01.2019 | Peter Csernák

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

21.01.2019 | Niless

Tri clanky o stavebno sporeni v jeden den? Nejaka obejdnavka? Ano mozno stavbleb e sporenie nema.logiku ale stale tam bolo jed o pozitivum. Pravidelny sporitel dostal aspon co to od statu spat. Kazdorocne smer sns vutiahnu z nasich vrecak viac, kazdorocne sa viac rozkradne a takuto cirkus za par desiatok mil. € ktore sa neprezeru, nerozkradnu ci nevyhodia von oknom na nejake nezmysly ale vratia ludom takto sa na to cele treba pozerat. Ci aj danove bonusy alebo odpocitatelna polozka pri dani z prijmu su prezitkom z minulosti? Keby sa takéto clanky venovali skor narastu danovych príjmov, vydavkom statu a rozkradaniu v priam prenose. To co rozdala Lubyova na vyskum prdov v gatiach pre nasich mohli byt nase statne.premie.

21.01.2019 | noblesa

Nie nedostal nic spat od "statu". Poskladali sa mu na to ostatni ludia, a 90% z toho ostalo prevadzkovatelom tohto socialistickeho cirkusu.

22.01.2019 | volim teda som

dufam ze vdaka takymto clankom sa ludia konecne zobudia a prestanu s tymito zombie firmami komunikovat. najvyssi cas aby skrachovali...

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.