Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Ako Ľuboš Blaha urazil Roberta Fica

23.05.2019 | Marián Leško

Diskusia (24 reakcií) Pravidlá diskusie

23.05.2019 | dalen

Myslím, že jediným zámerom Blahu je priťahovať na seba pozornosť akýmkoľvek spôsobom, aby v parlamentných voľbách získal viac hlasov a z toho by mal lepšiu zazobanú funkciu. Jeho fejzbúkoví fanúšikovia sa budú mať rovnako mizerne, ako sa majú doteraz.

23.05.2019 | Emasculate

Preco niekto rozobera co povedal nejaky nedobrobolny celibatnik s mastnymi vlasmi ktoreho aj vacsina Smeru ma za totalneho debiIa a neriesi ho len preto ze im samotnym za ten cas nestoji.

Pokial viem tento dezignovany zabavac najspodnejsieho volicskeho vypeku ma oficialne diagnostikovanu epididymalnu hypertensiu, neformalne nazyvanu aj syndrom modrych gulí. Blahovi v krvi zrejme koluje tolko nazbieraneho semenneho fluidu ze mu v hlave skratuju neurony, mozu byt vsetci radi ze nechodi z auta pozorovat deti v skolkach. Snad nie.

23.05.2019 | antisulikovec

:))))

23.05.2019 | jimbo

Najspodnejsi volicsky vypek :-)))))))

24.05.2019 | Vyktorka

Ty si to tak múdro napísal, doslova vedecký, že tomu ani sám veľmô nerozumieš, akosik ťa aj tebe podobných hnevá, ak niekto vysloví iný pohľad na vec, pričom možno má v niečom aj pravdu, ale nenosí trenierky naordinované súčasnou
ideologickou verchuškou vtláčanou ľuďom do mozgov tu správnyu pastu. Šak diskutuj so seberovnými, ke´d ťa henten oný tk dráždi.

23.05.2019 | Roman Kanala

Firma SMER pozbierala z pôvodnej SDĽ i zo širokej spoločnosti dva druhy elementov: zlodejov bez ideológie a pomätených ideologických blúznivcov. K tomu "podnikateľskému" krídlu patria ľudia ako Fico, Kali, Počiatek, Žiga, Glváč a pod. K "ideologickému" krídlu Maďarič, Zala, Blaha.

Ešte aj v rámci "ideologického" krídla sú rozdiely. Maďarič a Zala, nech to znie akokoľvek paradoxne, predsa len majú zbytok ľudských hodnôt, ktoré im nedovoľujú ďalej sa podieľať na smeráckych zločinoch. Blaha je viac "naľavo", čistý boľševik a kým ho nechajú rozprávať jeho bludy, bude tam šťastný. Fico sa teší, že mu zbiera ľavicový extrém a nemusí to robiť on sám, lebo on zbiera fašoboľševikov a národných socialistov.

23.05.2019 | eExcel

Sas a Olano zasa pozbierala kapitalistov vychodneho typu, ktorych strategia je kradnut dane, okradat na platoch a spotrebitelov na kvalite, a blbeckov, ktori potrebuju triedneho nepriatela aby sa mohli vybliakat zo svojich frustracii, ktoreho im predkladaju media, ktore si kupili oligarchjovia prave za tymto ucelom.

23.05.2019 | janko-z-lesa

SaS a Olano pozbierala Basternakov, Sirokych, Poorov a Komtrikov? Alebo daj mena ktorych kapitalistov vychodneho typu mas na mysli. Dakujem.

23.05.2019 | @@@

a v tom im media a r.te lizači z iness ineko RRZ pomahaju :D :D :D

24.05.2019 | oko

ved pockaj, ked sa u vas v Smere stane Blaha predsedom... aby zachranil preferencie

23.05.2019 | demo50

Najväčší daňoví výpalníci sú Fico a jeho mafiánska banda KSSmer, každý hlupák už vie, že zo zvýšenia platu ide viac ako 50% štátu, teda týmto vagabundom, cez dane a odvody. Ja by som ich nenazýval "kapitalistami východného typu", sú to iba sprostí zlodeji.

23.05.2019 | mirček

Všetci sa dopúšťajú jednej zásadnej chyby, teraz hlavne Smer, celý čas sa profiloval ako proeurópsky ľavicová strana s hodnotami eurosocialstov, oproti ním stál Kotleba so všetkými tými bludmi. Neviem, či je Fico hlúpy, ale ja už som presvedčený, že je a vôbec nerozumie politike, lebo ľudský mozog bežného voliča funguje trošku inak, ak Smer vždy bojoval proti Kotlebovi , ideologicky sa proti nemu profiloval ako antagonistická strana a zrazu preberá jeho slovník v nádeji, že mu preberie nejakých voličov, tak presne v tomto momente sa mýli, zneisťuje svojich voličov a hlavne legitimizuje Kotlebu, že vlastne on mal pravdu, lenže volič nie je padnutý na hlavu, on neprejde k Ficovi, ale sa utvrdí v názore, že vlastne ten Kotleba mal pravdu a je pre neho Koteba autentickejší a naopak volič, Smeru, ktorý bol zvyknutý na boj proti Kotlebovi, jeho legitimizovaním prechádza ku Kotlebovi, čo sa prejavuje rastom podpory Kotlebu a padaním SMeru. To isté sa stalo v prezidentských voľbách, tou kresťabskou falošou Šefčoviča, každý o ňom vedel, kto je, aké hodnoty zastával a svojím nezmyselným neuveriteľným kresťanstvom sa úplne zosmiešnil a vohnal kresťanských voličov do košiara Čaputovej, ako autentickejšej osobe.

23.05.2019 | Roman Kanala

Dobre vystihnuté. Existuje niečo, čo ani na Zlodejsku nebolo úplne zabudnuté. Duchovné hodnoty.

23.05.2019 | @@@

aki je v tom rozdiel ?....bud by si nadaval na šefčoviča tak budeš nadavať na čaputovu .....taki je vysledok volieb :D :D :D :D

23.05.2019 | janko-z-lesa

Na caputovu nadavat nebudem, tak isto ako nenadavam na kisku. Staci si spomenut, ze miesto Kisku tam mohol sediet Fico a to by som uz teda skutocne a nahlas nadaval(po skusenosti s Gasparovicom)

23.05.2019 | @@@

to len znamena že pršelapy kisku toleruješ ale prešlapy fica nie ...zaver je taki že maš dvojity meter na posudzovanie osôb ....nevadi aj takto sa da len potom neobvynuj inych ako volia aj oni robia len to čo ty

24.05.2019 | HlasNaHlas

Ide o to, aké prešľapy. To, že pán Kiska má aféru (nafúknutú koalíciou do obludných rozmerov) o akomsi pozemku, ktorej sa zbavil splnením zákona, je jedináv ec, ktorú mu proruskí trollovia typu Blaha, Kaliňák, Fico a v podstate celý SMER s pridruženou výrobou typu Golrila môžu vyčítať. A obohrávajú to dookola ako stalinova propaganda aby zakryli svoje vlastné doslova obrovksé zločiny páchané v rámci, ale najmä mimor ámca zákona.

Miliardy, ktoré pokradli z fondov EÚ, zo všelijakých pochybných kšeftov, bytov, informatizácie zdravotníctva, všeobecnej zdravotnej poisťovne, sypaní smeti pod diaľnice, tunelovania tunela Višňové a diaľnic, tunelovania Mochoviec, zo spolupráce s talianskou mafiou, zo všelijakých odvodov pre obchodné reťazce, schvaľovaním zákonov, podľa ktorých si pôdu nesmú kúpiť súkromné osoby (bol zrušený, lebo evidentne ide o nadháňanie pôdy do rúk kamarátov štátostrany, atď. atď.

niekoľko miliónkrát prevyšujú Kiskove tzv. prešľapy zrátané aj s daňovými prešľapmi niktorých ďalších ľudí z opozície, ktoré, ak sú vôbec pradivé (podľa mňa ani nie sú), sú tak umelo nafukované, že už to je ďalší zločin štátomafie, ktorá na prenasledovanie využíva(la) políciu a prokuratúru na perzekúciu svojich politických odporcov.

Každý, kto obhajuje tieto činy socialistov, lepšie povedané "socialistov", lebo v skutočnosti sú to obyčajní zlodeji, je smiešny, tak isto ako klamár a demagóg Blaha. Ten človek je aj nebezpečný, pretože obhajuje komunizmus, ktorý je rovnako extrémistický ako ideológia islamského štátu či fašizmus.

24.05.2019 | oko

kokso ten tvoj LOGICKY usudok. musi prekvapovat aj teba sameho ;)

23.05.2019 | demo50

...aki - taki, to nie je baki - sadiki, ale aký - taký, ty dement :D :D :D :D :D :D :D :D

23.05.2019 | @@@

j.bať tvoju mater ...tomu rozumieš ??? :P :P :P

24.05.2019 | demo50

zaver je taki že pršelapy, orangutan...

24.05.2019 | oko

a okrem usudku rovnaky charakter

23.05.2019 | Jan Pardavý

Mame to ale politikov, len co je pravda.

23.05.2019 | zajo-

Pobirmovaný komunista, Copytán Degenerátor a ľubošik už nech konečne emigrujú do CCCP alebo nech si ich tam adoptujú... Už teraz by si mali zvykať a trénovať, že noviny sa nempoužívajú len na čítanie...

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.