Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Ako unikajú peniaze zo štátnych lesov

27.05.2019 | Ivan Haluza

Diskusia (5 reakcií) Pravidlá diskusie

25.05.2019 | johny ER

Konečne sa o problémoch hovorí a postupne sa aj niečo pozitívne deje, ale stále je to málo. Biznis s drevom (aj s podporou zákonov) je stále silná motivácia na ničenie lesov (aj za čiarou zákona)...
Skúsme našim lesom pomôcť všetci! Pozrite: ww.energiareal.sk

27.05.2019 | SAV_zamestnanec

odvazny clanok....len nepochipitelny fakt, statne sliuzby o prepojeniach a takychto obchodoch vedia a nekonaju....kde je teda problem? Spolocnost to vie, EU nas chlebodarca asi nie

27.05.2019 | HromBlesk

A to ide korupcia daleko dalej....preplnené kamiony dreva idu cez Certovicu..vraj Filo mastí políciu aby nekontrolovala zaťaženie na nápravy. Táto mafia ničí nie len rozpočet SL ale aj všetky cesty.

27.05.2019 | HromBlesk

kde ste všetci socialisti...takto vyzerá štátom riadený podnik. Takto sa ničia elektrárne, železnice, cesty..takto Ducký oral na SPP. Prečo nezavrieme daných manažerov SL??? POjdu sedieť alebo budú behať po Slovensku s ruksakmi s 300,000 EUR ako bývalí železničiari???

27.05.2019 | ivko07

...a takto to ide pekne dokola už 30 rokov...
všetko štátne čo sa dá vykrádať sa aj stále vykráda, a nič sa nedeje, lebo nemáme žiadny zákon o ochrane štátneho majetku, ani o hmotnej zodpovednosti politicky menovaných manažérov...
... prečo asi ???

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.