Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Klinickí farmaceuti pomáhajú bezpečnej a lacnejšej liečbe. V nemocniciach ich nepoznajú

04.06.2019 | Mária Hunková

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

05.06.2019 | Emasculate

5 az 8 rokov vysokej skoly, a zbytok zivota stravit za pokladnou. Akurat namiesto novin a cigariet podavas ludom tabletky. Toto nech mi niekto vysvetli. Tymto v najmensom nechcem znevazovat tuto profesiu, len ansolutne nechapem ze do toho tie holky idu.

05.06.2019 | noblesa

Asi to nie je za plat pokladnicky z Lidla. A k tomu desatina roboty, ziadny stres, cista hlava a ziadna namaha.

05.06.2019 | salamoon

ako v ktorej lokalite resp. ako v ktorej lekarni.. ak si pracoval v nejakej predajni niekedy, vies ze tvojou naplnou nie je iba podavanie tovaru.. a nie je to celkom ani stress free a bez namahy, obzvlast ak pracujes s liekmi, nie lentilkami.. liberalizacia lekarenstva, ovladnutie trhu sietami Max, Benu a pod. so sucasnym otvorenim farma studia aj v KE zatlacili negativne na platy a spravili tiez z farmaceutov viac "predavacov" zameranych na navysovanie obratu.. platy im uz roky stagnuju, no vytazenie najma v sietach stupa..

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.