Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Ako zastaviť zmenu klímy? Európa vymyslí model, Čína ho odkopíruje

12.06.2019 | Ján Kováč

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

12.06.2019 | LPB

No, hlavne tú pracovnú silu preškoliť:-)
Prečo asi začali zrovna osobnými autami... lebo plebs sa najťažšie bráni.

12.06.2019 | zajo-

Ostatní sa môžu aj roztrhnúť, keď najväčšími znečisťovateľmi sú Tramptária, Kchyna a Indhija. V jednom dokumente vraveli, že ak by sa odkanalizovala celá Indhija zamorilo by to celosvetovo všetky moria a oceány.

12.06.2019 | bozsky

Dalsi byrokrat, ktory ako ti z Moskvy, nema zaujem riesit problem, len chce pre seba a svojich kamaratov riesit biznis.

O Kolko percent, alebo promile toto zmeni zas-ieranie Zeme? Su miliony jednorazovych platovych obalov a oni zrusili slamky!!!!!!!! Pritom ovocie, zelenina, maso, chipsy, keksiky, mineralky, ... Vcera som kupil u juznych uvedomelych susedov mineralku v skle - cena ako v plaste, no netvorim ziaden dodatocny odpad (vrchnak dam nejakej zbierke, ktora zbiera na zdravotne pomocky).

Novy cisty granulat je lacnejsi, nez recyklat z pouzitych plastov. Keby chceli realne riesit problemy, zakazali by podstatne viac, ale nemozu, sponzori by ich ukamenovali...

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.