Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Fico sa bojí, ale jeho straníci ešte viac

06.06.2019 | Eva Mihočková

Diskusia (14 reakcií) Pravidlá diskusie

05.06.2019 | chr

Presne a trefne napísaný článok. Čo ešte treba dodať .

+++

06.06.2019 | Pip-boy

A na konci priame priznanie, ako nám eurofondy korumpujú krajinu. Netreba na to zabúdať pri najbližšom článku o tom, aká je únia skvelá.

06.06.2019 | Niless

Unia nie je skvela, ale je to najlepsie co sme tu doteraz mali a bohuzial REALNE alternativy su horsie.
EU je tu v podstate 25-30 rokov a posunut ju k lepsiemu chce cas, ktory potrebuju ludia na to aby si uvedomili ze EU nie je samozrejmost a treba tomu vychytavat muchy.
A ak sa niekomu malia tieto argumenty tak nech si predstavi Europu bez EU ale so sucasnym Putinom na cele Ruska, tam uz myslim netreba ziadne slova.

10.06.2019 | papamobil

Lepší systém spolužitia tu predsa bolo a to Uhorské kráĺovstvo, trvalo to 1017 rokov. Koľko asi vydrží tak vychvalované EU ?

06.06.2019 | Imagine

Problem nie je v eurofondoch ako takych, ale v ludoch, ktori rozhoduju o ich pridelovani. Krajinu neskorumpujes, Smeraka kedykolvek. Vzdy je to o ludoch.

06.06.2019 | beauty

To sa mi uľavilo. Takže stačí odstrániť Smer a nastane obdobie bez korupcie, skrátka raj na zemi, pretože pred Smerom tu v našich krajoch sme ani netušili o korupcii… A ani nuked inde na svete neexistuje.

06.06.2019 | Imagine

Smer tuto metodu uzasne zdokonalil, za ziadnej garnitury sa nekradlo v takom objeme a tak okato ako za ery birmovanych komunistov. Treba konecne prestat s metodou hrubej ciary a dosledne vsetkcyh spravodlivo "odmenit" pobytom v niektorej z napravnych ustanovizni.

06.06.2019 | martin33

Uz tu "nastastie" vyrasta nova generacia, ktora Smer uspesne nahradi:
https://www.aktuali...

06.06.2019 | Truhlik999

Meciar bol v porovnani s ficom uplna nula. Neliezli do zadku Nemcom a zaplatil za to.


Fico svojom ritolezectvom v Bruseli si vybavil otvorené dvere k tunelacii. Ale bol to cisty primitívny zlodejizmus.

Progresivci ritolezectvo posilnia o ideologicky základ.
A ze to bude jiiiiiiiizda!

06.06.2019 | zajo-

Prognóza budúcnosti Smeru: http://cynickaoblud...

06.06.2019 | PeterKN

Problém nie je v únii.EU si nevymyslela fondy na skorumpovanie chudobnejšej časti..,chudobnejšia časť skorumpovala EU fondy.

06.06.2019 | zajo-

Rozbrakovaná a rozrabovaná Banánová republika na cimper camper

08.06.2019 | FeroImrecze

Nebuďte naivný, eurobondy od začiatku boli nástrojom vydierania a ovládania. Jednak silne staty cez ich poskytnutie / neposkytnutie ovládali slabé staty, a tiež v štátoch ti čo o nich rozhodovali ovládali nižších politikov, koaličných partnerov, podnikateľov, dodávateľov...
Úplná katastrofa boli fondy pre privatnu sféru, ale korunovalo sa aj pri mestách a obciach. A verejné obstarávania ani nespomínam.

08.06.2019 | dahona8

jasně, že se členové smeru bojej, vždyť se nejedná o demokratickou politickou stranu, ale organizovanou skupinu. regionální spolustraníci jsou zřejmě nespokojeni, že jejich predceda nakradl víc, než oni. tak žádají, aby odstoupil a udělal prostor pro ostatní.
 

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.