Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Macronova misia: ako naučiť galského kohúta lietať

12.06.2019 | Michal Lehuta

Diskusia (2 reakcie) Pravidlá diskusie

12.06.2019 | martin33

"Najprísnejšie pravidlá Zákonníka práce platia totiž až pre spoločnosti s viac ako päťdesiatkou pracovníkov."

Aspon vieme, kde sa inspiroval Danko:
https://ekonomika.s...

12.06.2019 | Roman Kanala

Macron spáchal politickú samovraždu v dvoch krokoch. Prvým bol sľub, že ak nestlačí nezamestnanosť pod 7%, nebude sa uchádzať o druhý mandát. Druhým krokom bola minimálna mzda, ktorá vytvára nezamestnanosť. Do výšky 30 alebo 40% priemernej mzdy je skôr ochranou proti otrockej práci. Potom už vyraďuje dunčov a mladých s nízkou produktivitou z pracovného procesu.

Preto sa nezamestnanosť znížiť nepodarí. Všade tam, kde je minimálna mzda privysoká, je veľká nezamestnanosť mladých. Frúzi navyše majú zbabraný školský systém, ktorý je skostnatelý a odtrhnutý od reality. Školy sú svet pre seba a reálny život, pracovný trh, zamestnanie, to všetko sú veci, ktoré sa mladí musia naučiť sami po škole bez školy. Ako na Zlodejsku.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.