Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Dodávatelia elektrickej energie a plynu v SR

12.06.2019 | TREND Analyses

Diskusia (5 reakcií) Pravidlá diskusie

14.06.2019 | swen

Je neskutočné, aká je konkurencia v tomto segmente, dá sa povedať, že to je poznať i na cene. My sme teraz u Slovakia energy a práve z hľadiska ceny sme s nimi spokojní, hold alternatívec.

18.07.2019 | Nikitta

Ja sa tu zaháknem, akurát rozmýšľam zmenu dodávateľa, tak by ma nejaké doporučenia zaujímali. Na nich som sa dívala a tú cenu majú naozaj nižšie, tiež ich zvážim. Ale ešte chvíľu počkám.

09.08.2019 | Lubbo721

Z môjho pohľadu kedy už nejakú dobu odoberám od menšie firmy sa dovolím súdiť, že ma to u nich vychádza lacnejšie. Drahým dodávateľom som nikdy neholdoval a preto som na zmenu pristúpil, len čo to povolili.

05.12.2019 | Alzo

No aktuálne zdražovanie akurát zmene dodávateľa pekne nahráva. Takže ma to tiež dokopalo niečo urobiť a našiel som si výhodnejšiu u elektriny aj plynu u Slovakia Energy, ten plyn by to síce toľko nepotreboval, ale keď už tak zase vezmem obojo od jednej firmy.

23.01.2020 | Lubo9

Mňa sa teda zmena momentálne netýka u slovakia energy som uzavrel zmluvu pred necelým rokom, tak snád osobne zdražovanie toľko nepocítim. 

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.