Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Drahšie energie trh nerozhýbu. Zdražovanie sa pritom ešte neskončilo

18.06.2019 | Marek Legéň

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

19.06.2019 | Vlasko

Proste URSO stanovilo maximalne ceny a vsetci ich kopiruju. Dalsi priklad z toho ako je regulacia "prospesna" pre spotrebitela.......

Slovaci musia byt chraneny pred chamtivymi dodavatelmi energii aj keby nechceli.... :-)

19.06.2019 | salamoon

privatizacia a liberalizacia energetiky este nikde nepriniesla lacne energie, ani na Svk, prave naopak.. to nie je predaj bicyklov, ani hot-dogov.. konkurencia v takomto sektore zvysuje naklady a ceny.. dodavatelia priniesli viac starosti ako osohu.. osobna skusenost s jednym z nich..

12.07.2019 | Bebjonn

Možno moc pozitívnych zmien nepriniesla ale ide o to ako na to človek pozerá. Ja som dodávateľa menil prvýkrát pred dvoma rokmi ku Slovakia en., a celkom si vravím, že škoda, že už som tomu na kĺb neprišiel skôr, ako o čosi som ušetril, ale tiež to mám zjednotené a človek si týmto usnadní hodne vecí. Takže zase úplne zle by som na to nepozeral. Ale asi hold vec názoru.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.