Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Nové projekty, dôležité udalosti

12.06.2019, 08:36 | Tomáš Vašuta | © 2019 News and Media Holding

Najvýznamnejšie novinky na realitnom trhu za posledné mesiace

 • Tlačiť
 • 0

Rubrika

Extra reality

Eset pripravuje medzinárodnú súťaž na nové sídlo

Prípravy na výstavbu nového sídla softvérovej spoločnosti Eset postúpili do ďalšej fázy. Firma už zložila tím, ktorý má pripraviť jednu z najočakávanejších stavieb v hlavnom meste. Podobu má určiť medzinárodná súťaž. „Máme už zložený tím, ktorý momentálne pripravuje podklady na vyhlásenie medzinárodnej architektonickej súťaže,“ uviedla pre TREND PR špecialistka spoločnosti Eset Zuzana Hošalová. Podľa jej slov by sa súťaž mala vyhlásiť ešte v priebehu tohto kalendárneho roka. Okrem kancelárií by mala byť súčasťou areálu jedáleň pre 1 100 ľudí, športový pavilón či apartmány pre zahraničných pracovníkov. Firma by chcela v komplexe vytvoriť aj špeciálny podnikateľský inkubátor, v ktorom by mali nájsť podporu startupy, či priestor pre študentov.

Zdroj: Gemo Holding

V Prešove začali stavať Forum

Po rokoch prieťahov a odvolávaní sa investor nákupného centra Forum Prešov dočkal. Spoločnosť Gemo Holding získala všetky potrebné povolenia a rozbehla stavebné práce na projekte nákupného komplexu v centre krajského mesta. Súčasťou komplexu majú byť obchodné prevádzky, kaviarne a reštaurácie s vonkajšími terasami, fitnescentrum aj sedem kinosál. Komplex má obsluhovať parkovisko pre 500 automobilov. Developer potvrdil aj mená prvých nájomcov. V centre by mali mať svoje prevádzky H&M, New Yorker, Reserved, McDonald’s, Cropp, Orsay, House, Mohito, Sinsay, Mango, Springfield, Women´secret, Humanic, Intersport, A3 Sport a Datart.

Dočítajte celý článok s predplatným TRENDU

už od 94 centov / týždeň

 • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
 • Sektorové rebríčky, hospodárske výsledky firiem
 • Obmedzenie reklamy na TREND.sk

Odomknite článok cez SMS s týždenným predplatným len za 1,90 €

Získajte prístup za pár sekúnd cez SMS objednaním týždenného predplatného TREND Digital s automatickou obnovou.

Viac informácií.

 • Tlačiť
 • 0

Rubrika Extra reality

Diskusia (0 reakcií)

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.