Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Slovensko nie je štátom mafiánov. Je ich rajom

13.06.2019 | Eva Mihočková

Diskusia (12 reakcií) Pravidlá diskusie

13.06.2019 | Bez_servítky

Tá fotka hovorí za všetko. Policajná generalita spolu s riadiacim manažmentom až po okresy schytala "uterák" ...., pretože nedokázala alebo nechcela ísť proti vedeniu a tak tichučky nechali prejsť informáciu bez povšimnutia, či zabudnutia. Celé zle, ak funkcionárov vyberajú neodborníci mimo polície (politici, podnikatelia).

13.06.2019 | Emasculate

Vynosy z predplatneho a z reklamy v tomto clanku idu priamo do vrecka jednemu z chapadiel. Autorka tohto proti-mafianskeho clanku je priamo platena tymi o ktorych pise. Ta ironia sa pise sama. Toto by si nevymyslel keby si chcel.

13.06.2019 | 01guliver

presne tak to je tá ironia....autorka dostala zadanie a zabudla na svojho hlavneho zamestnavatela a plus hlava našho štátu/z Popradu čo rozprával o mafiánskom štáte o morálke atd ktorú on sám nemal.

13.06.2019 | bozsky

Zaujimave, ze ked som oslovil viacere media o rozkradani statneho rozpoctu cez sportove zvazy, konkretne v cyklistike, nikto sa tomu nechce zo "zurnalistov" venovat. Asi to nema nic spolocne s tym, ze SNS drzi skolstvo a Siekel, prezident SOV, vlastniaci cast medii, kamarat s ostatnymi oligarchami s vlastnymi mediami, ...

13.06.2019 | klúč

Ozvali sa mafiani.

13.06.2019 | Pia Linn

Nie je to predsa nič nového !!! Že Slovensko je MAFIÁNSKY štát konštatovala už dávno SIS v správe pre prezidenta Kisku
po Kuciakovej vražde, vražde novinára, ktorý pre verejnosť odhalil prepojenie vlády a štátnych orgánov s kalábrijskou MAFIOU !!!
Viď:
"Andrej Kiska: SIS mi dala na stôl správu o prepojení štátu na mafiu"
https://dennikn.sk/...
Zarážajúce na tom ovšem je,
ako konštatoval prezident Kiska :" A výsledok? Nič. Ticho. Žiadne zatýkanie, žiadna masívna aktivita polície."
A
tak je tomu DODNES !!!!

13.06.2019 | beauty

Vydrž, možno po inaugurácii si na hlavu popradskej pozemkovej mafie počká NAKA.

14.06.2019 | oko

uz asi nie. aj ked su zakukleni, ale doslo im, ze uz nie su nastrojom na zastrasovanie podla potrieb Smeru a plnenie osobnych pomst mafianov Roberta a Roba.

16.06.2019 | cimro

Tak tento nástroj zastrašovania vrátil ukradnutý pozemok popradskemu zubarovi,a našmu filantropovi klepol po prstoch. Je krásne,ako sa zlodeji medzi sebou okusujú.

14.06.2019 | IvanPe

Pri blizsom pohlade na uniknute informacie od spievajucich bielych koni a existujucemu zlozeniu najvyssieho sudu, sa s vysokou pravdepodobnostou (rovnajucej sa istote) uz nebudu dat realizovat nezakonne kroky dokonca ani na urovni vysokych sudcov. Nie, nemymslim si, ze spravodlivost bude nastolena iba tak sama o sebe, ale hrubozrnne podvody uz mozne nebudu, uz odstupili aj niektori riaditelia na centralnom danovom urade a aj isti sudcovia uz len hryzkaju. A aj ked hrozi zamorenie byvalou SDL, aj tak to nebude dostatocne progresivne na to aby si to dovolilo tancovat inak ako hlavny sponzor, EU, piska.
To z mokreho sna moralneho odpadu, citaj “vacsinovy volic”, robi uz iba mokry sen.

14.06.2019 | chronos88sk

Nech nim zacnu a pokracuju dalej ...

17.06.2019 | wald

Čo sa mňa týka,

v budúcich voľbách budem voliť - a to budem odporúčať všetkých, koho dovtedy stretnem - podľa toho, ako sa postavia (a doteraz stavali) ku korupcii.


Strany, ktoré ako svoje hlavné témy doteraz mali potratizmus, pravicové škrty, odvodový bonus, fašizmus, komunizmus, nacionalizmus ... a podobné ideologické ..., sú bezvýznamné, pretože riešia problém 0,5 - 1% obyvateľov, pričom korupcia už je zabetónovaná v 99,99% hĺbkovej štruktúry celej verejnej správe (v obciach ešte horšie ako v štáte) a najmenej v 90% biznisu, pretože všetci, okrem 2-3 firiem, ktoré si zarobili exportom, všetci ostatní zbohatli na rozkrádaní našich daní, podvodoch, klamaní zákazníkov, nedodržiavaní zákonov, ničení nášho prostredia.

Tieto strany sponzorované podvodníkmi predstavujú rozbušku prípadnej budúcej koalície, pretože za svoju činnosť sa nezodpovedajú voličom, ale mafii.

Je úplne jedno, aká ideológia bude vládnuť, pretože ktorákoľvek bude len zástierkou pre kradnutie a intrigy.


O tom, že štát vlastní korupčná mafia, je už zbytočné donekonečna tliachať. Každý to vie.


Treba hovoriť o tom, že existuje celá nová generácia, ktorá je presvedčená, že "tak to chodí všade a inak to nemôže byť".


Treba im začať systematicky vysvetľovať, že takto to všade nechodí, iba v Rusku, Ukrajine, rozvojových, hladujúcich krajinách a na Balkáne.


Ak nepošleme týchto zlodejov kade-ľahšie, čoskoro sa zaradíme ku krajinám typu Moldavsko, Bulharsko alebo Bangladéš.


Nie, takto to fungovať nebude.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.