Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Budúcnosť sa mení, a naše školstvo nestíha dobehnúť ani súčasnosť

29.06.2019 | Valentína Sedileková

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

29.06.2019 | dus61

Tak teraz neviem, či ide o oneskorenú reakciu na september 2018, alebo som si nevšimol, že sa už skončili prázdniny a začal sa nový školský rok. O prázdnote slov ministerky škoda reči, v tomto je naozaj jedno, kedy a kde čo hovorí.

29.06.2019 | skorodochodca

Onehdy som tu písal, aby si učitelia vyštrajkovali slobodu, a nie platy .... písavala sem pekná Repčíková, ale neviem, či mi rozumela ... treba sprivatizovať čo najviac škôl a dať možnosť učiteľom ukázať iný prístup v konkurenčnom boji ... a aj iné výsledky.
Alebo všetci čakajú, že je medzi nami osvietený človek, ktorý by ako minister napravil chyby celej armády učiteľov, politikov a novinárov a urobil zázrak?
"Nepýtaj sa, čo má Amerika urobiť pre Teba ...... "

03.07.2019 | muchomuurka

V ekonomike kamarátšaftov a úspešných podvodníkov je Vám vzdelanie nanič, inak by sa to riešilo dávno a urobila reforma školstva. Ide len o prelievanie peňazí zo štátneho rozpočtu skupinám politicky spriaznených osôb tak, aby ostal zachovaný bezplatný bejbysiting pre deti plebsu.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.