Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Pre pivovary je festival o marketingu, nie o biznise

08.07.2019 | Peter Kapitán

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

08.07.2019 | Emasculate

Asi 90 az 98% nakladov na tzv marketing a reklamu su do hayzlu splachnute prachy. Ludia su neskutocne rezistentni voci reklame, az tak ze keby vacsina sefov firiem videla jej realny vplyv, tak ju okamzite stopne.

Existenciu reklamy a marketingu udrzuje pri zivote nie ich efekt a vysledky, ale vylucne ludia ktori sa jej vyrobou a rozsirovanim zivia a su na nej bytostne zavisli. Pritom odpilenie tychto parazitov z z cucania budgetu firmy je jednou z najvacsich prilezitosti na radikalne znizenie prevadzkovych nakladov firmy.

08.07.2019 | 1+1 = 1

len aby si nahodou nekecal...

Clovek si vzdy vyberie to co pozna, potom co pozna rodina, priatelia a pod. Inak povedane musi sa s produktom stotoznit. Reklama sa ti podvedome usadi do tvojho mozocka a nepomozes si. Preto je vsade ovesany Orange a spol, pretoze sa ti montuju do mozgu. Krasne je to vidiet na vianocnych reklamach telekom firiem uz od oktobra... masiruju a masiruju. Alebo lidl baterky vs znackova bateria. Co by si si kupil keby stali rovnako? (btw. pritom paradoxne tie lidlacke boli lepsie paradoxne ich vyraba znackovy vyrobca ! )

Nevyhnes sa tomu, mozno tak s alobalom na hlave so slepeckou palicou

08.07.2019 | shaggy

A tie tvoje čísla máš z vlastnej hlavy, alebo z nejakých výskumov?
Lebo podľa mojich informácií, asi 90 až 98% ľudí, čo na trende hovoria o zbytočnosti reklamy, o nej nič nevedia a tvrdenia nemajú ničím podložené.

08.07.2019 | gejza77

Emasculate, plne s Tebou súhlasím ... je len otázkou času, kedy táto banda príživníkov padne na hubu a bude musieť začať reálne pracovať a tvoriť ozajstné hodnoty

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.