Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Ázijský tlak prežili, teraz sa boria s vládnym zvyšovaním miezd

16.07.2019 | Marek Legéň

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

16.07.2019 | FeroImrecze

Takto firma počíta každé euro aby prežila a potom príde inšpektor z autorského zväzu a napari vám pokutu 3000 eur za to že si zamestnanci nanosili do roboty rozhlasové prijímače aby im práca lepšie ubiehala. A inšpektori to posúdia ako neohlasenu verejnú produkciu hudby firmou. Alebo vás začnú buzerovat že vám nesedia čísla v odpadových hlaseniach lebo nemáte kapacitu na to zamestnat chemika ktorý by ostatnym vysvetľoval ktorý plast je ktorý lebo to nie je jedno. A potom sa dozviete že tie vytriedene plasty z EU aj tak končia na jednej veľkej kope kdesi v Ázii.

17.07.2019 | Andrej_sk

A este nezabudnut na povinnu zdravitnu sluzbu a podobne nezmysly.

25.07.2019 | Truhlik999

Situácia je už naozaj neunosna

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.