Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Antivírusový jednorožec Avast. Šéf firmy vysvetľuje, čo spravil „český Eset“ inak

05.08.2019 | Jozef Andacký

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

05.08.2019 | shaggy

Neviem, prečo sa všade píše o jednorožcoch, ale keď vidím, aký kvalifikovaný redaktor kladie otázky (spomenúť Windows Defender ako free verziu, ale zabudnúť na Aviru), začínam mať pocit, že Trend by mal výlučne písať bulvárne články.
Naozaj, tie vám idú najlepšie. Zabudnite na odbornú stránku, už aj tak dávno nie ste ekonomické médium.

05.08.2019 | Accace_Slovakia

Zdravím, za mňa Avast unicorn určite je. Treba sa pozrieť na trhovú kapitalizáciu. Za mňa článok dobrý. Dozvedieť sa o ich konverzii je vítaná informácia. Všobecne platí, že firmy z nášho regiónu, ak chcú mať aspoň 100mil. obrat mali by robiť B2B. Avast dokázal, že sa dá získať aj desiatky miliónov zákaznikov aj v B2C a pri konverzii 4,5% ešte z toho máť stovky miliónov tržieb. Na Slovensku by som z tohto pohľadu vyzdvihol asi už len Pixel, ale aj ten má tržby "len" okolo 20 mil.. Ináč tá Avira sa v článku spomína. Či si zaslúžila väčšiu pozornosť, neviem. To už je parketa pre niekoho iného. Za mňa skôr opak, jeden z tých lepších článkov, ktoré som v SJ čítal.

Peter Pašek

06.08.2019 | Laborec

Akože ESET nemá zadarmo verziu?

06.08.2019 | MaGi007

no nie ... len 30dnovu a potom cau

https://www.eset.co...

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.