Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Fotí chátrajúce slovenské kaštiele. Ľudia majú pocit, že nič nezmôžu, no mýlia sa

28.07.2019 | Peter Kapitán

Diskusia (5 reakcií) Pravidlá diskusie

28.07.2019 | gejza77

a je v knihe aj uvedený aktuálny vlastník konkrétneho kaštieľa, prípadne spôsob, akým sa k tomuto majetku dostal ?

28.07.2019 | Palmar

Prečo by to tam malo byť? Tá pani je fotografka, nie politická historička.

28.07.2019 | Palmar

Keby tie kaštiele boli v Bratislave, šlo by to opraviť asi aj za štátne peniaze... Ale keďže v Bratislave nie sú, nech ich čert berie, však? Aj Krásnu Hôrku budete opravovať až dovtedy, kým nebude hotová diaľnica do Košíc, si myslím... Je to hnus.

29.07.2019 | Brano L.

Hlavný problém je v tom, že Slováci sú plebejský národ a zničili sme si a odcudzili elitnú vrstvu obyvateľstva. A tento plebejský národ má nulovú historickú pamäť.

29.07.2019 | k67

+

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.