Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Prečo hľadáme dobrého lekára po známosti

29.01.2019 | Mária Hunková

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

29.01.2019 | Emasculate

Treba si uvedomit ze slovenski lekari su len taki dobri v ich praci aki dobri su ostatni Slovaci v ich dzoboch. To jest nic moc. Preto sme chudobna a zdecimovana krajina, pretoze sme vo vseobecnosti velmi zli v tom co robime.

29.01.2019 | risototh

Ja uz by som to v dnesnej dobe skratil iba na "Preco hladame lekara po znamosti".
Je to na plac, ked mate nejaky problem, a objednaju vas na 2-6 mesiacov do buducnosti...
Asi dufaju, ze do vtedy problem pominie.

29.01.2019 | bluehen

Odhalit rakovinu pankreasu v liecitelnom stadiu nezalezi ci je lekar dobry alebo zly, ake kolko prostriedkov investuje poistovna (a lekar si to musi obhajit) do preventivnych a drahych vysetreni statisticky zriedkavej choroby. Chlap mal jednoducho smolu. Robit obraz o lekaroch na zaklade tohto nie je spravne.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.