Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Rekordne úsporná Škoda Scala: Kompakt, ako má byť

10.08.2019 | Jozef Prosnan

Diskusia (7 reakcií) Pravidlá diskusie

10.08.2019 | Acla

24 tis. za "prezlečenú" Fabiu ? Nikdy !

10.08.2019 | martin33

Presne tak. Za 24k uz mozem mat od toho isteho koncernu Golf, co je plnohodnotna nizsia stredna, nie tento nafuknuty hybrid maleho auta.

10.08.2019 | Truhlik999

Ako je na tom skbanie 1,5 tsi?
Už prišli na spôsob odstránenia?

Btw, úspešne pokračuje v tradícii jazvečíka šošovky.

11.08.2019 | Mati Hrnec

Ano, pridu, predstavia uplne novu 1,6 tsi :-D... teraz vazne, 7 mesiacov nevedia co s tym, nechapem akych"sikovnych" konstrukterov konern zamestnava...

11.08.2019 | Imagine

Dalsia predrazena somarina...

12.08.2019 | fedormaker

... ďalší článok motoristického redaktora TREND-u o škodovke. Ak si to šéfredaktorka prejde pár mesiacov dozadu tak zistí, že je to diagnóza. Mátajúce Deja vu. A tak, zatiaľ čo zákazníci - motoristi sa vyvíjajú s trhom, TREND si spieva svoju pesničku o 4. článku ústavy z minulosti - vedúcej úlohe strany, pardon, značky.

13.08.2019 | kamasko

FIAT Tipo za cca 14.000 ... prečo? >>> https://youtu.be/vj...

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.