Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Našli sme Kočnerových policajtov. Do reči im veľmi nie je

15.08.2019 | Peter Kapitán

Diskusia (5 reakcií) Pravidlá diskusie

16.08.2019 | Anna Herrmannová

Domnievam sa, že by mali obidvaja dvorní vyšetrovatelia Kočneta povedať na rovinu, ako všetko prebiehalo...
Po voľbách sa zrejme otvorí celá kauza a budú sa vo všeobecnosti vyvodzovať dôsledky voči tým, ktorí nepracovali v súlade s platnou legislatívou..., ale v prospech mafie!
Svojím konaním tak nepriamo spôsobili brutálnu vraždu novinára, ktorý tieto mafiánske praktiky odhaľoval!!!

17.08.2019 | alf1

nic sa neotvori. komunisti so svedkami tisovymi urobia novy zlepenec a vsetko pojde po starom. cakatelia uz stoja v rade a len sa tak trasu na statne koryta a tunely. aj kefalin to hovori. :-)

19.08.2019 | _martin_

Spolupáchatelia plus zneužitie právomocí atď. Obviniť, zavrieť, gule do zveráka a nech začnú spievať. Prepadnutie majetku je samozrejmosťou ...

19.08.2019 | karhav

Určite títo dvaja "elitní" vyšetrovatelia nekonali len tá, mirnix-dírnix sami od seba. Kde by sa na nich Kočner dostal? Len tak by si "vyšetrovali" a ich nadriadení sa len prizerali. Títo dvaja zmrdi museli byť kocnerovi pridelení a myslím, že z pekne vysokého poschodia. Ak nie rovno ministrom vnútra, tak policajným prezidentom.

22.08.2019 | Laborec

Dúfam, že aj na nich čoskoro dôjde a skončia v chládku. Dnes má potešila správa, že už vyšetrujú aj sudcov, vrátane tej fifleny. Ak niektorého odsúdia, bude to vynikajúca správa, že sa veci v republike konečne menia.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.