Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Oceňujeme už dvadsiaty druhý raz

18.08.2019, 19:00 | Tomáš Skřivánek

Názor | Rozhovorom so šéfom ČSOB Danielom Kollárom začína TREND v aktuálnom čísle predstavovať tohtoročných finalistov na ocenenia Manažér roka a Investor roka. Najbližších desať týždňov sa na stránkach týždenníka budete stretávať s tými, ktorých v redakcii považujeme za významné opory a inšpiratívnych lídrov tuzemskej ekonomiky a biznisu. Budeme vám ponúkať ich príbehy, skúsenosti či fakty o firmách, ktoré riadia. Kto z pätice manažérov a rovnakého počtu investorov nakoniec zvíťazí, určíte vy, osobnosti slovenskej ekonomiky, účastníci nášho manažérskeho barometra, naši čitatelia.

 • Tlačiť
 • 0

Rubrika

Editoriál

skrivanek tomas komentar

Latka je po viac ako dvoch desiatkach rokov, odkedy TREND udeľuje podnikateľské ocenenia, veľmi vysoko. V kategórii manažérov vlani zvíťazil Michal Meško, konateľ spoločnosti Martinus, najväčšieho internetového kníhkupectva na Slovensku. Z investorov si trofej odniesla automobilka Jaguar Land Rover za investíciu, ktorá patrí medzi najväčšie v automobilovom priemysle za posledných desať rokov.

S oceneniami Firma roka a Banka roka sme začali v roku 1998. Neskôr sa pridala Poisťovňa roka a ďalšie kategórie. Kandidátov na ocenenia vyberá TREND spomedzi stoviek firiem, bánk a poisťovní, ktoré spĺňajú transparentné hodnotiace kritériá. Konečné rebríčky zostavuje v spolupráci s odborníkmi TREND Analyses. Otázkou v kategórii firiem pre mňa určite je, či už siedmykrát získa ocenenie spoločnosť Eset, prípadne kto by ju o prvenstvo mohol pripraviť.

TREND má v DNA zakódovanú podporu slobodného trhu 

Dočítajte celý článok s predplatným TRENDU

už od 94 centov / týždeň

 • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
 • Sektorové rebríčky, hospodárske výsledky firiem
 • Obmedzenie reklamy na TREND.sk

Odomknite článok cez SMS s týždenným predplatným len za 1,90 €

Získajte prístup za pár sekúnd cez SMS objednaním týždenného predplatného TREND Digital s automatickou obnovou.

Viac informácií.

 • Tlačiť
 • 0

Rubrika Editoriál

Tagy Manažér roka 2019, Názory

Súvisiace články

Daniel Kollár: Dôveru neviete naprogramovať

Daniel Kollár: Dôveru neviete naprogramovať Manažér roka

Nominácia na Manažéra roka 2019 | Generálny riaditeľ ČSOB banky verí, že ak ľudia majú možnosť realizovať sa, sú viac motivovaní a to vedie k lepším dlhodobým riešeniam

Našli sme Kočnerových policajtov. Do reči im veľmi nie je

Ako sa pripraviť na krízu

Španielsko je kráľovstvom ovocia, zeleniny a moderného otroctva

Peter Socha: Nikdy sa nehádajte s hlupákom

Diskusia (0 reakcií)

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.