Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Kto tu vlastne koho poslal do pi..

22.08.2019 | Peter Kapitán

Diskusia (22 reakcií) Pravidlá diskusie

21.08.2019 | Martin Dano

Jediný šašo je ten kapitán, čo písal tento panflet

22.08.2019 | Prezyvka je obsadená, kurva

Krsnistko - rádoby oyebavac, dphckar a mafián, skoro prezident a taká mala nepodstatná kocnerova sIapka - už si doplatil tie vyše pol miliónové dlhy zo svojich oyebov? Lebo pôjdeš aj ty čoskoro za svojim daddym. Šašo

22.08.2019 | foxubamip

Ak sa niekto zaregistruje aby niekomu napísal citujem "taká mala nepodstatná kocnerova sIapka" tak je to jednoznačne psychicky narušený jedinec s zle vyvinutými sociálnymi väzbami.

Na druhej strane je skvelé, pokiaľ psychopati majú obrovský záujem o výber daní, keď nahrádzajú daňové riaditeľstvo, daňovú správu a leží im na srdci platenie daní, bez toho, aby k tomu mali vôbec nejakú právomoc, informácie. Psychopat si vsugeroval, že on je výberca daní a jeho úlohou je daňového dlžníka informovať o jeho nedoplatkoch. Dá sa to liečiť. Niekto si myslí, že je pes, niekto zas že výberca daní.

04.09.2019 | IvanPe

Tu staci aby niekto nazval veci pravym menom a zjednodusene aby sa nemusel vykecavat pouzil vulgarizmus a uz je povazovany za psychopata. Teda cloveka bez emocii zo zlymi umyslami.
Dano sa vyhrazal poslankyni lyncovanim roxorovou tycou, v parlamente. Ako zjednodusene nazvat takeho cloveka a nenadavat?
Retard? To je diagnoza choroby, takze nie.
Idiot? Tiez choroba.
Hlupak? To pan Dano nie je.
Hm ...

04.09.2019 | c714076

"Dano sa vyhrazal poslankyni lyncovanim roxorovou tycou, v parlamente."
To vážne? Ktorej poslankyni? A čo sa potom stalo Daňovi, za to vyhrážanie lyncovanim roxorovou tycou v parlamente? Zavreli ho, alebo to bolo v krajine, kde sa vyhrážanie poslankyni lynčovaním roxorovou tyčov netrestá?
Alebo len obyčajne primitívne klameš a očierňuješ?

22.08.2019 | demo50

Počujte Daňo, a čo si vy predstavujete pod takým slovom "panflet"?

22.08.2019 | Acla

Paradox: Čím silnejšie heslo si človek dá, tým je vyššia pravdepodobnosť, že si ho nezapamätá, a preto si ho musí uložiť na bezpečnom mieste. A tým vzniká paradox, že to heslo je zraniteľnejšie, lebo je ho možné nájsť (trezor, dom, byt, záhrada, schránka v banke atď.)

Málokto si totiž heslá zakopáva na náhodnom mieste ...

22.08.2019 | SamuelLw

Edward Snowden on Passwords: Last Week Tonight with John Oliver (HBO)

https://youtu.be/yz...

04.09.2019 | IvanPe

Password manager na vlastnej instancii cez VPN.
Napr toto:
Dataprotection.sk

22.08.2019 | Pavol1

pán Kapitán tá vaša poznámka o Daňovy svedčí len o vašej ťažkej neprofesionalite. Skúste aspoň trocha sebareflexie a nepreberajte automaticky a nekriticky subjektívne hodnotenia a odsudky od iných. Riaďte sa prosím faktami.

22.08.2019 | sunkaster1

co si predstavujes pod slovom "odsudok"?

a k tvojmu prispevku - autor sa moze mylit vo vselicom, ale vo vztahu k danovi a vaskym bol prilis mierny, fakticky.

23.08.2019 | Pavol1

ak nevieš čo je odsudok tak odporúčam znova absolvovať základnú školu a to "fakticky".

23.08.2019 | HlasNaHlas

odsudok je achaizmus, znamená odsúdenie, zamietnutie, nepriaznivú kritiku

24.08.2019 | demo50

to by sa zišlo hlavne tebe, "poznámka o Daňovy", fuj - hanba, tu predsa patrí mäkké "i", či nie?

04.09.2019 | IvanPe

“Odsudok” nie je sucastou oficialneho slovnika slov. jazyka, Bol do 1968. Mozno by ste si mali oprasit rodny jazyk, aby vam bolo rozumiet, lebo ani odssudok uz nie je spisovne.

03.09.2019 | skorodochodca

nuž .... Kočnera som od aféry vydierania Ruska v Markíze považoval za mafiána ... ale "demokrati" nie .... prečo asi ... asi sa ešte raz bude hodiť ... ako napr. teraz ..... ale palica má dva konce ....
U Daňa je výborné to, že prináša neskreslené zábery a videá .... a namiesto odsúdenie alebo zahriaknutia ... treba použiť kritické myslenie ....

04.09.2019 | IvanPe

Presne, kriticky konstatujem: Dano je hulvat. To je fakt, na ktorom nezmeni nic ani to ze obcas zachyti na kameru nieco co je zaujimave. To sa dari aj inym na dovolenke a nerobi to z nich automaticky novinarov.

04.09.2019 | c714076

Zatiaľ to vyzerá, že ty si len chronický klamár.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.