Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Silné ego a slabé zabezpečenie. Kde urobil Kočner chybu?

22.08.2019 | Peter Kapitán

Diskusia (9 reakcií) Pravidlá diskusie

22.08.2019 | Acla

Presne tak, Slovensko je zrelé na výrazné zmeny v zmýšľaní i konaní nás všetkých ..., inak sa ďalej nepohneme.

Slovensko a Slováci sa však v rámci zmeny musia rázne vysporiadať aj s minulosťou ("padni komu padni") a potrestať tých, ktorí svojou mocou túto krajinu nasmerovali do marazmu, ktorej výsledkom nebolo len kastovanie ľudí (na skupinu "Náš človek" a tí ostatní), ale aj "vykrádanie spoločnej špajze", nezodpovedné zadlžovanie nás všetkých včítane ďalších generácií ... .... a nekvalita služieb (štátne zákazky /stavebníctvo, IT atď./, chátrajúce zdravotníctvo, školstvo, demoralizácia polície, justície, prokuratúry i armády) a konanie na stratu motivácie pre mladých a šikovných zostať v tejto krajine.

JE ČAS NA ZMENU A VYSPORIADANIE SA S MINULOSŤOU !

22.08.2019 | Roman Kamala

Idem do toho!!!

22.08.2019 | traderinvestor

JE ČAS NA ZMENU A VYSPORIADANIE SA S MINULOSŤOU !

rok 89, 2.diel !!!!

22.08.2019 | RuiDaCosta

Pointa celeho "uspechu" Mariana K a vlastne jedna z pricin degradacie tejto spolocnosti je prave to co urobil v istych kruhoch glorifikovany prezident Michal Kovac tym, ze mu dal amnestiu, kedze ju "musel' dat aj svojmu podarenemu syncekovi , lebo boli v tej istej zlocineckej bande. A vo tom tento stat kluci a devcata je az dodnes. Dvojity meter, rodinkarstvo, klientelizmus, ktore prikryvaju neschopnost a zlodejiny. Nuz skoda Misko Kovac, ze mu nestrihol kridelka uz na zaciatku pri kauze Technopol, ale to by si musel udriet aj na svojho synceka a to by bolelo :-)

22.08.2019 | demo50

Bohužiaľ, s týmto názorom sa dá iba súhlasiť, na mieste je aj konštatovanie "v istých kruhoch glorifikovaný prezident"...

23.08.2019 | traderinvestor

toto není o KOCNEROVI, toto je o tom, že na úrovni politickej korupcie Slováci sú dnes ešte len v 1.roku PO 89.
Jediný dvaja ministri boli odsúdený, ale čo sa stalo? Noví ministri nemajú strach, dokonca ten dvojctenný profesor chcel ukradnúť cez eurofondy 300 milionov eur a čo sa stalo?????

Bol pokus o subvenčný podvod.

Kováčik si zobral svoj úplatok , a spravodlivosť dostala na frak a danový podvodník je Kiska, a pritom na daní nedlží ani euro.

Národ sa má len tak dobre, ako si sám vyberie !!!!!!!
DNA v RUMUNSKU ukazuje, že RIESENIE PROBLEMOV A DAVANIE POLITIKOV DO BASY = NEMA VPLYV !!!!!!!!!
https://www.etrend....


i slováci sa zobudili ,až ked korupcia začala zabíjať. I otec syna novinára SA ZOBUDIL ZO SVOJEJ UTOPIE, až ked musel zaplatiť jeho syn najvyššiu cenu !!!!
https://www.nadacia...


každy 1 sociálny demokrat z bloku Sovietskeho zväzu je potencionálny kriminálnik .
Už v Bergu by šiel do basy.

Vládna sociálnodemokratická strana = SOCIALNO - DEMOKRATICKA
https://www.etrend....

23.08.2019 | Vyktorka

Mali ste ešte konkrétne pomenovať, kto nás do tohto marazmu priviedol, aby sa sami videli a verejne pocítili, ako sa na nich
pozerá pospolitý ľud.

24.08.2019 | zajo-

Sebavedomie 200 %

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.