Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Slovenské hotely ozelenejú. Ale nebude to od závisti

11.09.2019 | Jarmila Horváthová

Diskusia (2 reakcie) Pravidlá diskusie

09.09.2019 | Andrej_sk

Podla mojich pzorovani, kym slovenske hotely ozeleneju, to uz sa bude odpad triedit aj v osadach. Velmi ma irituje, ked sa hovori o triedeni odpadu uz desatrocia, ale slovenske hotely a restauracie nic take nepoznaju. Urcite su aj vynimky, ale je smutne, ze to zo zakona nemaju povinne vsetky a ze sa to hlavne nekontroluje. Obci nevadi, ze ma podstatne vyssi objem komunalu?
To iste sa tyka restauracii, bufetov, ale hlavne fitnescentier. Kolko sa tam poodhadzuje plastovych flias a vsetko pekne ide do komunalu. V bizniscentrach sice jednotlive kancelarie odpad triedit mozu, ale potom pride upratovacka s vozikom a vsetko to nahadze do jedneho vreca. Ale to som sa uz dostal inde.

11.09.2019 | MyslimSiTo

vyborna iniciativa, bolo by dobre poznat zoznam, kde sa daju pozriet certifikovane hotely.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.