Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Staré exekúcie sa končia, dlhy však ostanú

10.09.2019 | Zuzana Kullová

Diskusia (2 reakcie) Pravidlá diskusie

10.09.2019 | lepardu

Gábor, obhajca mafiánov a ich biely kôň to musel napísať a predložiť takto, aby to vyhovovalo šmejdom, ktorých on a jeho kancelária zastupuje. Dúfam,, že si včera na štadióne po zaspievaní maďarskej hymny a vypískaní tej našej prešli v útrobách futbalového štadióna aspoň podrobnosti...

11.09.2019 | Jozko Ferko

pani s harakterom a tento pán , ktorý nevie po slovensky svojimi zákonmi okradli tisíce poctivých ľudí a pomohli zlodejom a podvodnikom. Argument, že súdy sú pretažené a podobné blbosti neobstoja.Exekúcie spravuje exekútorsky úrad.Je vela prípadov ked sa podari vymoct dlh až po 8- 10 rokoch.Táto boľševická svoloč sa rozhodla podplácať " voličov "...tým, že okradnú veriteľov. Predpokladám, že velké ex úrady celý tento rok skupovali staré pohladávky od Soc. poistovne nakopili u seba 500-700 000 exekúcii s výhľadom Veď je dohodnuté, že nám štát zaplatí za každú 35 EUR +DPH. Volby sa blížia treba zarobit Vlastnou hlavou V médiach odprezentujú Ako pomáhajú ľuďom- áno tým " svojim" .

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.