Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Doba elektrická je tu

14.09.2019 | Filip Kadlečík

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

15.09.2019 | Jaro Polakovič

Viete preco automobilky vyrabaju elektrovozidla, ktore sa vo velkom nepredavaju? Znizuju tym svoje globalne emisie. Automobilka musi plnit normy, ktore su coraz prisnejsie. Ak by vyrabali iba auta s dieslovymi a benzinovymi motormi, neplnili by normy EU.

15.09.2019 | Jaro Polakovič

Viete preco automobilky vyrabaju elektrovozidla, ktore sa vo velkom nepredavaju? Znizuju tym svoje globalne emisie. Automobilka musi plnit normy, ktore su coraz prisnejsie. Ak by vyrabali iba auta s dieslovymi a benzinovymi motormi, neplnili by normy EU.

15.09.2019 | Acla

To, že si nejaká spoločnosť zmyslí povedať, že "Elektrická doba je tu" ešte neznamená, že to je aj pravda. Na uvedené tvrdenie totiž musia "dozrieť" alebo "pristúpiť" aj zákazníci. Tí totiž určujú trendy. Ak si napr. VW myslí, že robí dobre, ak u benzínového Golfa postupne vyradil 63kW a aj 85kW motor a tým zdvihol jeho cenu behom polroka postupne o 3000 €, tak je na omyle. Golf bol etalón a len vďaka nižšej cene si ho mohlo dovoliť kúpiť väčšie množstvo klientov. Takto žiaľ príde VW o zákazníkov ...

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.