Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Nie je eKasa ako eKasa. Na čo sa podnikatelia najviac sťažujú?

15.09.2019 | Zuzana Kullová

Diskusia (5 reakcií) Pravidlá diskusie

15.09.2019 | LPB

"Pred eKasou sa blok tlačil priebežne počas nákupu, ako sa blokovali jednotlivé položky." Fakt?

Sranda je, že keď si kúpite napríklad 10 rožkov, súdruhovia tlačia každý rožok na extra riadok. Úžasná je aj Billa s jej účtovaním zliav...

Napadlo ma, že keď už to ide na MF, prečo by to nemohlo ísť aj mne do emailu. Dobrovoľne, v rozumnom formáte. Mali by sme perfektný prehľad o svojich nákupoch. Aj manželkinych :-)

15.09.2019 | martin33

A naozaj chces aby obchodnik vedel sparovat kazdy tvoj nakup s tebou a nasledne tie data spracoval na personifikaciu reklamy alebo predaval dalsim "dataminerom" ?

15.09.2019 | sklamaný

Bloček z ekasy sa da aj na mail poslať ... či už z VRP online alebo O2 ekasy .. stačí požiadať .. potom sa ale blok netlačí .. Dá sa len jedno alebo druhé !!

15.09.2019 | mba

V CR online system je rychly alo predtym.

Na SK sa vyrazne tlac pokl. dokladov spomalila. Bohuzial, nie vinou obchodnikov, alebo SK systemu. Firmy maju castokrat rovnake pokl systemy pre CR i SR. Len IT ceskej financnej spravy pracuje vyrazne rychlejsie. Netlaci sice QR kod, ale online/offline unikatny kod uctenky.

....

16.09.2019 | Runforfun

Súhlasím s napojením všetkých čo berú hotovosť na e kasu. Všetkých. Navrhujem znížiť cash prevody pre podnikateľov aj pre spotrebiteľov nad výšku 100 EUR, navrhujem zaviesť samozdanenie DPH zaviesť na celý rozsah tovarov, tak aby neexistovali vratky DPH.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.