Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Rozprávkový biznis. Trabelssiemu sa za tri roky vrátila státisícová investícia

24.09.2019 | Peter Kapitán

Diskusia (6 reakcií) Pravidlá diskusie

24.09.2019 | Darija

slota má kapitál, pečeň aj rozum prepité, tak má šikovného koňa, ktorý mu poslúži generovaním výnosov a bezpochyby aj ziskov. Bohvie, akým kľúčom sa delia.

25.09.2019 | Ivan475

slota má koňa? skôr trabelsi si s opilcom slotom ktorého považovali slováci za svojho národného hrdinu a maďarského ochrancu vytrel ..... a teraz už len rozvíja čo vtedy rozbehol..
tímami právnikov vytvára nevýhodné zmluvy a kľučky s každou neskúsenou samosprávou na ktorú sa prisaje a pomaly ako parazit vysáva miestne zdroje, podhodnocuje nehnuteľnosti, aby ich následne lacno kúpil zrenovoval a predal ďalej za peťnásobok..
pijavica ktorú sem priviedol národniar janko z SNS - odkaz žije ďalej v andrejkovi..

25.09.2019 | bluehen

Ktovie ake ma realne naklady udrzat ten biznis, ako ochotne a preco mu mesta uznavaju tie naklady, preco nehladaju alternativy cez verejnu sutaz - chlap sedi na tenkom konari, sluzbu moze mestam poskytovat ktokolvek.

25.09.2019 | souk

Niekde sa už snažia hľadať alternatívy, ale za dlhé roky Mečiara, Slotu a Fica je špina hlboko zažratá.
Jeden príklad:
https://www.aktuali...

25.09.2019 | bluehen

Celkom nerozumiem, cize ked si ten arab zapyta 10-nasobok aj tak podpisu lebo zilina by bola bez autobusov? To tam nemaju ziadny krizovy rezim, moznost kratkodobych prenajmov aj pri riziku ze uvo im da pokutu?

25.09.2019 | Vyktorka

ja by som to obrátil, prečo to nerieši NAKA a BKU a podobné agentúry, koré si na to štát vytvoril, čaká sa až zahrmí.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.