Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Auto stvorené pre rodinu. Francúzi si dali záležať

21.09.2019, 14:00 | Filip Kadlečík

Citroën Berlingo je medzi malými úžitkovými automobilmi etablovaným hráčom. Na cestách ho vidieť často, predáva sa veľmi dobre. Problémom dosluhujúcej generácie bolo, že v porovnaní s konkurenciou už zastarala. Francúzi si preto dali záležať a prišli s autom, ktoré sa smelo môže porovnať s každým konkurentom.

 • Tlačiť
 • 0

Rubrika

Enjoy

Z dizajnového hľadiska je tu zrejmý vplyv predchádzajúcej generácie, Berlingo si svoje základné tvary zachovalo. Finálne stvárnenie je však úplne odlišné. Predná časť dostala delené reflektory, ktoré sa skladajú z LED denného svietenia, halogénových parabol a hmloviek.

Pri testovanej verzii treba vyzdvihnúť i elegantnú kombináciu čiernej metalízy so štýlovými bielymi doplnkami. Zadná časť je jednoduchá, zdobia ju zvislé svetlá s nápaditou grafikou. Za zmienku stoja nápadné pánty zadného skla – to sa totiž dá otvoriť i separátne.

Neprehliadnite

Moderné a praktické

Exteriér je o poznanie uhladenejší než v minulosti, v interiéri však prebehla obrovská revolúcia. Toto je plnohodnotné rodinné auto so všetkým, čo k tomu patrí. Vodič má pred sebou multifunkčný volant, pomocou ktorého môže ovládať aj médiá či obrazovku prístrojového štítu.

Citroën Berlingo 130 EAT8 SHINEZdroj: Filip Kadlečík

Centrálny displej vystupuje

Dočítajte celý článok s predplatným TRENDU

už od 94 centov / týždeň

 • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
 • Sektorové rebríčky, hospodárske výsledky firiem
 • Obmedzenie reklamy na TREND.sk

Odomknite článok cez SMS s týždenným predplatným len za 1,90 €

Získajte prístup za pár sekúnd cez SMS objednaním týždenného predplatného TREND Digital s automatickou obnovou.

Viac informácií.

 • Tlačiť
 • 0

Rubrika Enjoy

Diskusia (0 reakcií)

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.