Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Povolenia trvajú pridlho. Chceme stavať byty a nemáme aké

26.09.2019 | Martin Poláš

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

26.09.2019 | olivertwist

napr. starostka oldtownu totálne rozbila stavebný úrad - je absolútne nefunkčný, nedodržuje platné zákony, predpisy.... a pritom do jej zvolenia to v zásade celkom fungovalo - a to bol starostom "tichý" smerák !?!

26.09.2019 | zakaznik

Koalícia PS-Spolu-KDH chce potvrdiť, že budú ešte väčšou pohromou ako Smer a jeho satelity.

26.09.2019 | shaggy

Oni len idú na svojej ekologickej vlne. Je neekologické, aby mal každý, kto po tom túži, byt. Ľudia majú žiť pekne nakope, v komunitách. 8-9 ľudí v jednom byte, je ideálny počet.

26.09.2019 | olivertwist

tak, tak, pekne v komunitách, spoločná kuchyňa a kúpeľňa, spoločná žena.... taký progresívny komiunitný život :)))

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.