Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Potraviny si objednávame čoraz častejšie online. Začína sa bitka o zákazníka

22.09.2019 | Veronika Rajničová

Diskusia (7 reakcií) Pravidlá diskusie

22.09.2019 | mba

Ekologicka schizofrenia. Na jednej strane boj za klimu, na druhej strane rozvoz vsetkeho az do postele, nulovy realny socialny kontakt, obezita, presun do virtualnej reality Facebooku a spol, nasledne same tabletky na psycho - totalny upadok zdravého rozumu. Hlavne eko, bio, bez plastov, ale az do postele - vdaka fosilnym palivam :-))))). Cely rozvoz potravin zakazat, alebo zatazit 40% percentnou DPH.

22.09.2019 | equilibriums

Presne niečo podobné som sa akurát chystal napísať, že tie online objednávky si zrejme robia tí istí ľudia z pohodlia domova, čo dneska boli na klíma štrajku.

22.09.2019 | martin33

Ono to nie je az take jednoznacne. Ak niekto ide kvoli nakupu do hypermarketu autom, tak spotrebuje na jednotku hmotnosti toho nakupu ovela viac paliva ako dodavka, ktora vezie takych nakupov niekolko desiatok.
Mne osobne nevyhovuje online nakup potravin z toho dovodu, ze si nemozem vybrat konkretny kus tovaru (napriklad ten, ktory ma najdlhsiu dobu spotreby a je preto umiestneny v zadnej casti regalu).

30.09.2019 | jana66

Ja túto službu využívam, lebo som po výmene bedrového kĺbu. Pre mňa je to ako dar z neba a nie ekonomická schizofrénia. Myslím, že je dosť ľudí so zdravotnými problémami, ktorý taketo služby potrebujú

22.09.2019 | LPB

Už vidím ten výber ovocia a zeleniny v dodávke... ani zadarmo.

22.09.2019 | Ykb

Zaze sa tu zisli experti, co nikdy neskusili objednat potraviny online a samozrejme najlepsie vedia, aka je to zla sluzba

14.12.2019 | Vyktorka

Ináč sa navec díva mladý zdarvý človek a ináč postarší a nemocný.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.